streda, 1 decembra, 2021

Ženu udala kolegyňa, pretože nemala rúško! To čo nasledovalo nikto nečakal: „Začal kričať, aby som si nasadila…“

Posledné články

Ženu udala kolegiňa, pretože nemala rúško! To čo nasledovalo nikto nečakal: „Začal kričať, aby som si nasadila…“

Blogerka Xenia Kopecka je známa svojimi bezprostrednými blogmi.

„Takýto geroj prišiel za mnou do práce!!!!Poznáme sa cca 5 rokov a podotýkam tykame si!!! Prišiel s kolegyňou na moje pracovisko vo dverách mi povedal nasaď si rúško !!! Som alergička a chránila ma plastová zábrana … Zasmiala som sa a spýtala sa ho čo chce.

Ilustračné foto Autor: Polícia SR

Začal kričať, aby som si nasadila rúško !!!! Zrazu mi došlo, že tento chalan, ktorý pomáha a chráni, to myslí inak a tak som zaujala rovnaký postoj!!! Prečo si mám dať rúško ??? Lebo nariadenie !!!!! Ja som alergička !!! A prisaham som Ukáž mi papier!!!! Si si vedomý, že práve porušuješ zákon ochrany osobných údajov !!!? Kričal na mňa a daj mi občiansky preukaz !!!!! Ja že prečo ??? Čo som urobila ???

Že nariadenie vlády. Tak som mu vysvetlila a to bolo 30. 8. 20, že mu nič nedám a keď som zločinec, nech ma zavrie !!!!!!! Zmizol s dlhým nosom. Udala ma vlastná kolegyňa. Policajti nerešpektujú ústavu SR a z vašich kolegov sa stávajú udavači!!!?

Hanba Policajný zbor SR naser si aj z nariadeniami! Zákon nepustí a zastrašovanie skúšajte na nevzdelané teľce a plagiátorov !!!!!!

Ja som hrdá Slovenka a žiadny chorý Matovič a prežraty Mikas mi nevezmú úctu
k zákonom a k láske k tejto krajine!!! Neposerem sa z policajta, ktorý je zakomplexovaný a úbohý !!!!! Pomáhať a chrániť, dobre bude. A nepokazte si to !!!!

Títo policajti nás chránia. Mojžo odkaz pre teba !!! Misie s teba chlapa neurobili !!!! Si zapredaná karieristická handra !!Pozdravujem policajtov Vaša Džejna a nikdy to nevzdám!“ Vyjadrila sa blogerka Xenia Kopecká

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články