nedeľa, 23 januára, 2022

V Bruseli zavládol chaos! Takúto vzburu Europarlament nezažil!

Posledné články

V Bruseli zavládol chaos! Takúto vzburu Europarlament nezažil!

Poslanec Milan Uhrík informoval o tvrdom štrajku priamo v Europarlamente. Mnohých Europoslancov nahnevalo to, že na stole nemôžu mať svoje malé vlajocky, ktoré podľa Európskej únii sú jednoducho reklamou. Uhrík upozornil, že video, ktoré europoslanec na socialnej sieti je zostrihane. Naopak priznal, že takýto “menši štrajk“ a vzbura na pôde Europarlamentu skutočne bola.

 

V Bruseli zavládol chaos! Takúto vzburu Europarlament nezažil!

Za Slovensku republiku sa k strajkujucim poslancom pridali iba ex sudca Radačovský a Milan Uhrík.

 

Status Europoslanca Uhríka:

ZLOŽTE ŠTÁTNE VLAJKY A PLŇTE PRÍKAZY! VZBURA V EUROPARLAMENTE. SLOVENSKÉ MÉDIÁ MLČIA! Ak nám chce „progresívne“ vedenie Európskeho parlamentu zakázať už aj štátne vlajky na stoloch, tak nepochodí! Budeme ich hrdo používať aj napriek zákazu! Ak budeme týmto liberálom stále len ustupovať, tak zachvíľu spravia zo slovenskej vlajky vyslovene extrémistický symbol. Neveríte? Pozrite, čo robia!

Video je trochu zostrihané, ale v podstate to prebiehalo presne tak. P.S.: Do vzbury som sa zo Slovákov zapojil len ja a kolega Radačovský, lebo sme tam jediní naozaj za Slovensko. SMERáci a KDHáci tam boli ako vždy ticho, v Bruseli sú totiž verní spojenci s liberálmi. Veď súčasné vedenie Europarlamentu zvolili práve oni!

 

 


Zdroj: https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/videos/2555975724646287
Foto: TASR- https://www.cas.sk/fotogaleria/481465/odklepnute-europarlament-schvalil-dohodu-o-vymene-osobnych-udajov-s-usa/1/,
https://www.youtube.com/watch?v=R6Ass5GfhGM, Uhrik foto,  https://www.youtube.com/watch?v=IgHE-B9ZcrQ Radačovský foto
Foto: https://magazin1.sk/eu-nechceme-tu-tie-vase-vlajky-zahodte-ich-a-plnte-nase-prikazy/- Britský Europoslanci

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Tak toto sa nestalo ani za Hitlera, co Ste tej Svini nazapchali hubu Hovnom a neodysli domov? Prosim Vas Slovaci a Cesi co Ste sa zblaznili vstupit do takeho Brlohu? Pozrime sa mate drzat huby a plnit prikazy, co sa nehanbite tam sediet?

  2. Este som zabudol pridat, ze to EU su Fasisti jednaju s clenskymi statmy, ako s otrocenymi Koloniamy. Nad Tatrou sa prestalo bliskat ani hromy nebiju divo a Cechom asi neostane nic len hladat „Kde Domov Muj“. Spamatajte!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články