streda, 1 decembra, 2021

Uhrik VARUJE Slovákov! Na to má slúžiť nový „povinný mechanizmus solidarity“, čiže nové povinné kvóty na prijímanie Afričanov aj k NÁM na Slovensko“

Posledné články

Uhrik VARUJE Slovákov! Na to má slúžiť nový „povinný mechanizmus solidarity“, čiže nové povinné kvóty na prijímanie Afričanov aj k NÁM na Slovensko“

Europoslanec Milan Uhrík sa na socialnej sieti Facebook prihovoril svojim priaznivcom a fanúšikom. Podľa Uhrika si imigranti sami podpálili ubytovací tábor. Dnes mnoho Europoslancov doslova a dopismena reaguje na podpaľactvo migrantov úplne obrátene.

Vyjadrenie Europoslanca

BRUSELSKÍ BLÁZNI! ZA PODPAĽAČSTVO IMIGRANTOV OBVIŇUJÚ EURÓPANOV A ŽIADAJÚ POVINNÉ PRIJÍMANIE AFRIČANOV

Dopredu sa ospravedlňujem za nahnevaný slovník, ale inak sa nedá, lebo v tom Bruseli sa už načisto zbláznili. Veď pozrite video… Aby ste chápali – imigranti si sami podpálili ubytovací tábor. Normálny politik by im odkázal: „Živíme vás tu, tak buď sa začnete správať slušne alebo choďte preč!“. Predstavitelia EÚ však reagujú presne naopak:

Zdroj: middle ešte monitor

Je to vraj chyba Európanov, imigrantom treba zlepšiť ubytovacie podmienky a rýchlejšie ich presúvať do Európy.

A na to má slúžiť nový „povinný mechanizmus solidarity“, čiže nové povinné kvóty na prijímanie Afričanov aj k nám na Slovensko. Lebo vraj v Afrike je COVID-19 a počet imigrantov stúpa… Toto šialenstvo musíme zastaviť! A preto bojujeme ďalej – za Európu, za Slovensko Pomôžte a zdieľajte!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články