streda, 1 decembra, 2021

Trump a Putin sa dohodli! Ich cieľ je jasný!

Posledné články

Trump a Putin sa dohodli! Ich cieľ je jasný!

Jasná dohoda a ešte jasnejší cieľ
Ruska Federácia a Spojené štáty si v sobotu (25.4) pripomenuli historické stretnutie sovietskych a amerických vojsk. Práve toto historické stretnutie obydvaja lídri považujú za významný míľnik spolupráce medzi Ruskom a USA. Informovala o tom agentúra AFP.

Práve dátum 25.4.1945 je vnímaný ako míľnik predznamenavajuci porážku nad nacistami.

Putin a Trump sa spoločne stretli a vo svojom vyhlásení k 75.vyrociu stretnutia pri Elbe uviedli, že práve tento míľnik poukazuje ako môžu obydve krajiny spoločne spolupracovať.

„Je príkladom, ako naše krajiny môžu dať bokom vzájomné nezhody, vybudovať dôveru a spolupracovať v mene spoločného cieľa,“ píše sa vo vyhlásení, ktoré spoločne vydal Kremeľ a Biely dom. „Tak ako dnes spoločne čelíme najdôležitejším výzvam 21. storočia, tak aj vzdávame úctu odvahe a chrabrosti všetkých, ktorí spoločne bojovali proti fašizmu a porazili ho.“

Ilustračné video

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články