streda, 1 decembra, 2021

TOTO JE SILA! Za toto budete NIESŤ následky! „Prišla sa pretŕčať do Markízy,, Ona je mimo reality a nespôsobila“

Posledné články

Krutá realita v tejto dobre poburuje čím viac ľudí. Chaos v politike, neustálosť vlády a koaličné konflikty medzi Matovičom a Sulíkom, nezhoda v riadené krajiny, obmedzenia, zákazy, ale najme neistota, žnú našu spoločnosť ku krajným riešeniam. Do kedy máme skláňať hlavy? Do si dáme testovať aj deti?

Situácia sa vláde vymyká z podkontroli a občania len mlčky prizerajú na chaos, ktorému hádam neozumejú ani vlastný koaličný partenry. Staší sa pozrieť na vyjadrenie Jany Biito Cigánikovej:

“Ten prvý pozmeňovák, myslím ak som to správne počúvala, tak ten nikto s nás nevidel, bola na 15 minút prerušená schôdza, aby sme si ho mohli pozrieť. Výborne ďakujeme za tých 15 minút. Však aj nejaká časť pléna to odhlasuje asi aj veľká. Ja sa len chcem opýtať, Vážení kolegovia kolegyne či sa necítime trocha trápme, lebo ja hej,, keď to takto.” hovorí Cigániková.

“Ja sa cítim fakt trápne. Všetci, čo sme tu, všetci sme poslancami národnej rady. (hádka) Všetkci sme tu nejaké tváre, ktoré zvolili ľudia zastupujeme ľudí a fakt to máme robiť tak, že máme 15 minút na nejaký pozmeňujúci návrh, alebo 13 minúť, 40 na celý návrh zákona.” hovorí Cigániková.

Už asi fakt nie je niečo v poriadku, ak sa koaliční poslanci stavajú proti praktikám vlastnej vlády. Celé video si môžete pozrieť nižšie.

 

Ale, čo robia kompetentný?

Či robí prezidentka alebo ochrankyňa práv Patakyová? Sú porušované zákony a zo Slovenskej ústavy sa stal toaletný papier. Obyčajné vyhlášky sa stali etalónom demokracie a práva. Prečo nekoná prezidentka, ale len mlčky prizerá na chaos, ktorý tu vytvorila vláda.

K týmto udalostiam a najme k pezidentke sa vyjadruje Martin Jakubec. Ten kritizuje ľahostajnosť prezidentky k situácií a mnoho ďalšieho.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články