pondelok, 24 januára, 2022

Svitla nájdej! TOTO by ste si mali prečítať. Ak ste boli POŠKODENÝ Covidom-19, tak tu je záchrana

Posledné články

Ľudový snem Slovenska nás požiadal o uverejnenie výzvy, ktorá zasiahla celé Slovensko. Svitá nádej vo forme žaloby voči štátu, ktorú podal právnik Marek Šoun s výzvou, ktorú vypracoval renomovaný ústavný právnik doc. JUDr. Ján Drgonec, DrSc.

 

Výzva Ľudového snemu Slovenska:

Milí občania SR,

to čo sa deje na Slovensku je totálnym rozvratom demokracie, Ústavy SR, občanských práv a slobôd a porušením CHARTY OSN o ľudských právach, preto my občania SR sme vyhlásili 17.11. 2020 občianskú neposlušnosť, ktorú nám umožňuje druhá hlava Ústavy SR, 3.oddiel, v čl.32, a preto SA STAVIAME NA ODPOR, ktorý máme právo udržiavať, až do nastolenia právneho poriadku v SR!

Všetky protesty 17.11. 2020 boli teda ústavné, ale hlavne OBČIANSKÉ, a nie POLITICKÉ!! Preto zásadne protestujeme proti zámerným a nepravdivým vyhláseniam vládou riadenými MÉDIAMI, ktoré rovnako porušujú naše ústavné práva svojím konaním a vyhláseniami, že protesty boli politické a znevážili pamiatku 17. novembra……

Boli to politické strany, ktoré potvrdzovali, že“ MY PRÍDEME!“ Keď už videli, že národ to naozaj myslí vážne, oni boli tí, ktorí sa pridali ! Takže sa iba „ZVIEZLI“, ale my občania im NEDOVOLÍME protesty ZNOVA ZNEUŽIŤ PRE SVOJE ÚČELY!!

Slovenský národ sa konečne stáva prebudemým národom, pevne stojacim za svojími ústavnými právami a slobodami a jeho povinnosťou je KONTROLOVAŤ TO, čo sa na Slovensku deje! A keďže nie sú naplnené pandemické podmienky, nie je prečo mať NÚDZOVÝ, ani žiadny iný stav! Sú všetky nariadenia NULITNÉ, a preto ich nemáme čo nasledovať.

Nie je ani žiadny ďaľší dôvod na TESTOVANIE, čo potvrdili aj odborníci, preto je NUTNÉ, aby sa Slovensko vrátilo do NORMÁLNEHO ŽIVOTA a k tomu vyzývame všetkých občanov SR! A keďže ÚSTAVA SR stojí za nami, vyzývame všetkých občanov SR, aby nasledovali svoje ústavné, občianske práva a slobody a žiadali ich uplatňovanie u KAŽDĚHO, KTO ICH PORUŠUJE !!

Z týchto dôvodov sa budú uskutočňovať, ako to občania SR sami ohlásili, POCHODY SLOBODY A ZMENY každú sobotu od 15tej hodiny vo všetkých väčších mestách, až kým sa situácia neznormalizuje!

Požiadavky sú: s okamžitou platnosťou

1. zastaviť ďaľšie celoplošné testovania
2. nastaviť dobrovoľnosť nosenia rúšok
3. ukončiť núdzový stav v SR
4. zrušiť všetky Mikasove nariadenia
5. otvoriť školy, všetky prevádzky, reštaurácie, divadlá……
6. odvolať cudzie vojenské sily zo SR
7. nastaviť dobrovoľnosť očkovania
8. odškodniť všetkých poškodených občanov a firmy
9. vytvoriť novú pandemickú komisiu zloženú z odborníkov Slovenskom prechádza hromadná žaloba, ktorú máte možnosť podporiť a ktorú v v prílohe zasielame, viac informácií na [email protected]

 

K stiahnutiu

Hárok k podpísaniu 
Marek Šoun vs Slovenská republika – žaloba

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články