pondelok, 29 novembra, 2021

Tomuto máme veriť? Daniel Lipšic šokuje. Lúčanský ho mal pred smrťou požiadať o toto…

Posledné články

Včera sa podnikateľ Fedor Flašík vyjadril o tom, ako sa malo údajne zaobchádzať s Milanom Lučanským. Fedor Flašík na sociálnej sieti Facebook napísal tieto slová:

„Milanovi mohli prisit útok na ver.cinitela a bacharom zase neprimeranost zákroku. Dohodli sa však on i oni ze to nechajú tak.
Incident v nemocnici v Ružomberku: Keď Milana priviezli kázali mu sadnúť si, odmietol. Smarili ho na zem, udrel si hlavu takže museli rýchlo robiť CT. Ivan na k tomu záznam.
Preto to divne mlčanie“ (Fedor Flašík).

„Keď bol ML zadržaný, bol výsluch ML. Bol tam aj Benov advokát Lipsic. Tlačil na Milana aby udal Fica, Kalinaka, proste politikov.“Tvrdí Fedor Flašík.ML sa spýtal: Tak politikov?
Lipsic: Áno.
ML: Tak začnem vami, pán Lipsic, čo na vás všetko viem.
Lipsic ocervenel a doslo k hádke.“ (Fedor Flašík)

„Doteraz nebolo zacate trestné stíhanie vo veci k prvej udalosti s Lucanskym a jeho zraneniam. Konať mala Inšpekcia MV. Tak podľa čoho sa GP a ministerka Kolikova vyjadrovali ze je vsjo ok?“ (Fedor Flašík)

 

Lipšic a Lúčanský?

Daniel Lipšic na sociálnej sieti napísal tieto slová:
„V skutočnosti ma dva dni pred svojim príchodom na Slovensko (z Chorvátska) prostredníctvom jednej kolegyne kontaktoval Milan Lučanský so žiadosťou o prevzatie jeho obhajoby. To som odmietol, a to aj z dôvodu, že som zastupoval Bernarda Slobodníka, ktorý je jedným zo svedkov proti Milanovi Lučanskému, a v súčasnosti ho zastupuje môj kolega Peter Kubina.“

Prečo by mal Lučanský žiadať o právne služby Daniela Lipšica?
Prečo by žiadal o právne služby človeka, ktorý je z „druhého tábora“?
To bol Lučanský na tom tak zle, že musel žiadať o pomoc Lipšica?
Verím tomu niekto?

Pozor na vyjadrenie vášho názoru, lebo vás môže niekto zažalovať. Prípadne vás ozančia bez dôkazov za konšpirátorov, že pani „nemenovaná“ ministerka?

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články