Svet

Stojí George Soros za umlčaním odlišných politických názorov na sociálnych sieťach ?

Kontroverzný finančník maďarského pôvodu George Soros sa dlhšie snaží finančne podporovať liberálno-ľavicové politické hnutia. Nejde len o hnutia, nachádzajúce sa na území USA....

Napísal Andrej · >
Stojí George Soros za umlčaním odlišných politických názorov na sociálnych sieťach ? 2

Kontroverzný finančník maďarského pôvodu George Soros sa dlhšie snaží finančne podporovať liberálno-ľavicové politické hnutia.

Stojí George Soros za umlčaním odlišných politických názorov na sociálnych sieťach ? 3

Nejde len o hnutia, nachádzajúce sa na území USA. Je predovšetkým sponzorom protitrumpových oponentov a priateľom Hillary Clintonovej. Podporuje vlastne celý svet (tak isto podporuje a školí mládež k jeho vlastnej filozofii multikulturalizmu…netreba zabúdať na projekt Open society).

Stojí George Soros za umlčaním odlišných politických názorov na sociálnych sieťach ?

V dobe, kedy by sa za odlišné názory nemalo trestať prichádza niečo iné a razantné. Sociálne siete postupne začínajú blokovať a cenzurovať jednotlivé názory.  Na sociálnych sieťach sa začína objavovať mnoho aktivistov a novinárov, ktorí obhajujú názory liberalizmu a o iných názoroch nechcú jednoducho počuť. Práve aktivisti vytvárajú cenzúru a blokujú jednotlivé názory obyvateľstva. Pri najhoršom vytvárajú zlú verejnú mienku na obyvateľov. Verejná mienka je v súčasnej dobe umelohmotnou hrou médií, ktorá ľudí klame a balamutí im mozgy. Ľudia sa postupne prebúdzajú a začínajú sledovať viac alternatívne média, ktoré sa snažia dať iné názory obyvateľom ako mainstream, ktorý ľudí zavádza ( nie vždy to tak musí byť ale stále je to 50 na 50 ). Rusofilia, nacionalizmus, fašizmus a podobné slová šíriace sa na sieťach facebooku opäť rozdeľujú národy. Práve obyvateľstvo, ktoré sa zaujíma o informácie by malo byť kritické ku všetkému čo sa v súčasnosti deje. Naopak množstvo ľudí na sociálnych sieťach blokujú ľudí za opačné názory, pretože sa ich názor zdá hlúpy. Práve sloboda názoru a prejavu by na sociálnych sieťach mala otvorene fungovať. Cenzúra profilov, webov a dokumentov na sociálnych sieťach začína rozrastať do takých rozmerov, že postupom času môžu zaniknúť aj alternatívne média, ktoré práve fungujú hlavne na sociálnych sieťach či samostatnom webe.

Chceju práve Facebook a Google prostredníctvom „aktivistov“, ktorí sú finančne podporovaný zničiť druh alternatívnej novinárčiny ?

 
 

V súčasnej dobe to tak vyzerá no na druhej strane netreba podliehať panike, pretože jednotná pravda a kritickosť myslenia stále zvíťazí.

Podľa zahraničného webu ZEROhedge.com je zjavné, že hlavné socialno-technologické spoločnosti ako je najsilnejšia svetovo sociálna sieť Facebook či prehliadač Google začínajú postupne spolupracovať na vytváraní cenzúry. Týmto sa snažia umlčať napríklad „nevhodné“ politické názory. Bezprostrednou motiváciou je gradujúca nenávisť k úradujúcemu Amrickému prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Práve jednotvárne média sa snažia narušiť prezidentove pôsobenie jednotvárnosťou. Pozitívne ohlasy na Trumpa sú jednoducho cenzúrované.

https://www.youtube.com/watch?v=UfobXBDCfPI&t=2s

Kto je za takouto cenzúrou ? Je financovaná ?

Uniknutý dokument poukazuje na tieto fakty, ktoré sa skutočne stávajú realitou. Za postupnú cenzúru lobuje známi finančník  George Soros, ktorý je s politikou Donalda Trumpa nespokojný (určite si predstavoval za prezidentku Hillary Clinton) . Utajený dokument mal a má za úlohu položiť Donalda Trumpa. Aj ked Donald Trump vyhral prezidentskú kandidatúru stále je vytváraná cenzúra, ktorá ma poukázať na jednotlivé Trumpové chyby. Tvorcom zaujímavého projektu cenzúry má byť David Brock ( zakladateľ neziskovej organizácie Media Matters), ktorú financuje práve George Soros.

Na zjavne škandalózny dokument upozornila aj webová stránka The Free Beacon. Stránka uvádza , že práve Brockova nezisková organizácia a ďalšie neziskové organizácie pod záštitou Sorosa majú mať k dispozícii dáta najznámejších celosvetových sociálnych sieti Facebook, Twiter… Jednotlivé dáta môžu systematicky analyzovať.

Kto je George Soros ?

Cieľom plánu je tak postupne ničiť akékoľvek informácie a cenzurovať názory jednotlivcov. Vytvoriť tak jednoduchý a jednotný názor, ktorý bude mať svojich hrdinov a nepriateľov. Kritickosť myslenie má jednoducho zaniknúť a na sociálnych sieťach sa bude produkovať mainstream

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/facebook-a-google-spolupracuji-na-umlceni-nevhodnych-politickych-nazor-v-pozadi-pry-stoji-george-soros

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *