streda, 1 decembra, 2021

Komentátor stratil nervy: „Vys*rte sa im na testovanie. Výter Dm*ntovi a Naďovi urobia v živom prenose. Ale odkiaľ?💩“

Posledné články

Celoplošné testovanie sa stalo kontroverznou otázkou, ktorá rozdeľuje Slovákov na dva tábory. Veľa občanov Slovenska sa nechce testovať, ale proste nemôže. Nie každý sa môže dostaviť na miesto testovania v daný čas, a preto je im táto možnosť odopretá.

Celoplošné testovanie nenašlo oporu ani u časti opozície, ktorá sa nezúčastní testovania. Taktiež aj mnohé verejne známe osobnosti odmietli podieľať sa na testovaní, ako napríklad Martin Jakubec, ktorý sa vyjadril takto:
„Prečo Angela Markelová vedela,, prvá, že sa budú na Slovensku testovať ľudia a nevedela o tom Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá vlastne sa to dozvedela čírou náhodou. Je to preto, pretože Matovič túto operáciu zatajil a zobral to ako svoj osobný vlastný biznis. Treba povedať a vyzvať z tohto miesta Matoviča,,“

 

Martin Jakubec vyzýva premiéra Matoviča a ministra Naďa, aby boli vzorom pre národ a, aby si dali urobiť výter (test).

 

 

Prezidentka Zuzana Čaputová

Už dnes podľa informácií Zuzany Čaputovej vieme:
„Z celkového množstva potrebných odberných tímov je pripravených zhruba 60% na oba víkendové dni. Uvedený stav je platný menej ako 24 hodín pred spustením operácie. Dôvodom je najmä chýbajúci zdravotnícky personál. Cieľ operácie pretestovať celé obyvateľstvo Slovenska je teda podľa ich slov nenaplniteľný.“ Uverejnila prezidentka Zuzana Čaputová na sociá,nej sieti Facebook.

 

 


Martin Jakubec

PhDr. Martin Jakubec, PhD. vyštudoval Pan európsku vysokú školu práva v Bratislave a Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Časť svojich stáži prežil v Česku a USA. Po skončení štúdií sa zaoberal stratégiou marketingu, politickým marketingom a mediálnemu poradenstvu a ako vedecký pracovník.

Pracoval v ÚNR SR na viacerých pozíciách. Je aktívny aj ako hudobník, interpret populárnej hudby a producent televíznej tvorby. Ako politicky aktivista, komentátor a politológ sa aktivizuje vo verejnom živote.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články