Svet

Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident?

Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident? Súčasný Francúzsky prezident Macron vyhral voľby proti nacionalistke Le Pen. Zatiaľ čo sa...

Napísal Andrej · >
Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident ?
Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident?
Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident ?
Šokujúce: Kde pracoval Macron predtým než sa stal prezident ?

Súčasný Francúzsky prezident Macron vyhral voľby proti nacionalistke Le Pen. Zatiaľ čo sa ľudia obávali nacionálneho zmýšľania Le Pen v Macronovi videli priam bohémstvo, ktoré by bohém a inteligent Macron pozdvihol. Rozprávalo sa o ňom taktiež aj ako o reformátorovi. Po zvolení sa však Macron v postupnosti ukázal. Začal viac politizovať tému ilegálnej imigrácie a taktiež sa staval kriticky k štátom, ktoré chcú ochrániť svoju bezpečnosť. Vyhrážal sa jednotlivým štátom, že ak neprijmú dočasne ilegálnych imigrantov tak nedostanú ani výhody z Európskej únie. V krajine sa reformátor zmenil iba na Prezidenta pre bohatých ako ho nazývajú „obyčajný“ ľudia. Macronovi tak po zvolení rapídne klesajú preferencie, ktoré tak ľahko Macron zbieral pred voľbami. Jeho imidž slušného, inteligentného a sociálneho politika sa zmenil na diktátora, ktorý absolútne nepočúva hlas obyčajného ľudu.

Kde pracoval Macron v minulosti ?

Emmanuel Macron nie je politickým amatérom. Jeho prvé politické krôčiky boli už v roku 2006, kedy sa budúci prezident stal členom socialistickej strany. V socialistickej strane Macron pracoval do roku 2009. Za 3 roky v socialistickej strane Macron pracoval na ministerstve hospodárstva ako inšpektor generálneho finančného úradu.

Globalista Macron
Globalista Macron

V roku 2009 ukončil pôsobenie v socialistickej strane a zo svojimi ekonomickými a finančnými znalosťami Macron odišiel pracovať ako investičný bankár do banky Banque Rotschild & Cie. Čítate správne Macron pracoval pre jednu z Rotchildovych bánk.

Návrat do politiky

Macronovi ihned zabezpečil miesto Ministra Hospodárstva. Macron nahradil Arnauda Montebourga. Ak by sme porovnali dvoch už bývalých Ministrov Hospodárstva vznikol by úplne praví opak. Zatiaľ čo Montebourg sa snažil o produkciu francúzskych výrobkov a nabádal Francúzov k ich kúpe. Macron je priam opakom a poukázal na svoje globálne ekonomické zmýšľanie.

https://www.youtube.com/watch?v=8LCPOvs3RJE

 
 

Prezident Macron je momentálne prezidentom sľubov s ktorým Francúzsky ľud absolútne nie je spokojní. Na druhej strane globalista Macron presadzuje viac multikulturalizmus akoby sa staral o Francúzov.

zdroj: https://hnonline.sk/svet/956576-rotschildovsky-bankar-aj-lavicovy-ludomil-kto-je-muz-ktory-chce-vladnut-francuzsku

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *