štvrtok, 27 januára, 2022

Slúžiťe nenažraným bankám, nie ľuďom! Mazurek bez servítky o krokoch Matovičovej vlády

Posledné články

Slúžiťe nenažraným bankám, nie ľuďom! Mazurek bez servítky o krokoch Matovičovej vlády.

Koronavirus si žiada nové opatrenia, ktoré maju ľuďom pomáhať. Pomôcť ma aj zákon o odklad splátok úverov, ktoré, v určitej časti ľuďom umožní požiadať si odklad splátok.

Podľa Mazureka je v tom háčik. Poslanec tak v NRSR upozornil že za celé obdobie podkladu musia ľudia platiť úroky aj navyše. Podľa Milana Mazureka tak banky môžu na kríze zarobiť 400 až 600 miliónov eur.

Mazurek z ĽSNS môže stratiť mandát poslanca - SME

(Zdroj: SME – JOZEF JAKUBČO)

“Banky tak môžu podľa odhadov zarobiť na kríze ďalších 400 – 600 miliónov eur! Neprerobia nič, ničoho sa nevzdajú, neuskromnia sa ani o milimeter. A vláda? Tá im celé toto eldorádo umožní!

Predseda SaS Richard Sulík, podpredsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová, predseda hnutia OĽaNO a dezignovaný premiér Igor Matovič a predseda Sme rodina Boris Kollár

Zdroj: TASR

Minister financií Heger je len neschopná bábka a proti bankovej mafii neurobil nič! Nepostavil sa za bežných ľudí, nebojoval za lepšie podmienky. Vraj sa to nedá…. Úroky plynúť musia… Orbán v Maďarsku to ale dokázal bez debaty a názor nejakých bezcitných bánk ho vôbec nezaujímal“ vyjadril sa na sociálnej sieti Mazurek, ktorý s týmto opatrením jasne nesúhlasí.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články