štvrtok, 27 januára, 2022

Šimkovičovej ostré vyjadrenia na aktuálne témy

Posledné články

Bývalá poslankyňa Sme Rodina a v súčasnosti nezaradená poslankyňa sa na svojom Facebookovom profile rozčertila a poukázala na svoj názor ohľadom jednotlivých tém.

Ostrá kritika poslankyne
Ostrá kritika poslankyne

Šimkovičová sa na úvod zaoberala prezidentskými voľbami v Českej republike medzi
ZemanomDrahošom. Podľa nej sa média opäť snažili ovplyvniť verejnú mienku.

Šimkovičovej názor na Prezidentské voľby v Česku

„Médiá opäť ovplyvňovali verejnú mienku podľa želania svojich majiteľov a síl, ktoré ťahajú nitky diania. Tí si cez médiá zabezpečujú šírenie ´jedinej správnej pravdy´. Analytici, komentátori a ´americkí patrioti´ informovali tak, ako to od nich ich chlebodarcovia očakávali. Nazývali voličov Zemana lúzou, spodinou a hlupákmi. Na druhej strane voličov Drahoša slušnými a inteligentnými ľuďmi z veľkomiest,“ Komentovala vývoj prezidentských volieb nezaradená poslankyňa

Šimkovičovej ostré vyjadrenia na aktuálne témy

 Robia si média dobrú úlohu ?

Šimkovičova sa taktiež obula do mainstremových médii. Podľa nej si média nerobia dostatočne dobrú úlohu ale naopak v médiách funguje iba jednotvárnosť. Paradoxom je, že Šimkovičová dlhodobo pracovala v jednej mainstremovej televízii a dokonca ako hlavná moderátorka správ. Ľudia sa pravdepodobne účia na svojich chybách a Šimovičová na statuse dala mainstreamu tvrdý útok

Kaviarenská sekta

„Útoky kaviarenskej sekty prichádzajú frontálne a presahujú všetky medze slušnosti. Neštítia sa želať niekomu smrť, choroby, hroziť fyzickou likvidáciou. To všetko v mene demokracie a slobody slova. Môžete mať svoj názor – máte slobodnú vôľu, žijeme v demokracii. Ale iba po hranicu, kde sa stotožňujete s našimi strážcami demokracie. Ak máte názor iný, príde tvrdé zúčtovanie. Rešpektujú výsledky volieb, ale iba také, ktoré sú podľa ich gusta,“ zašla exmoderátorka do konfrontácie.

 Podľa Šimkovičovej žijeme čoraz väčšej a väčšej miere cenzúry ako inokedy predtým

„Majiteľ Facebooku sa netají tým, že sa vymazáva ´nepekný´ obsah a k cenzúre sa pridal aj Google. Kiež by išlo skutočne o vymazávanie obsahu plného nenávisti,“ zaželala si „Možno máte skúsenosť s tým, že vás zablokovali pre váš slušne prezentovaný názor. Moju známu takto blokli na tri dni, a to len preto, že slušne kritizovala istý nenávistný prejav zo strany kaviarne,“ posťažovala si. „Oddeľujú zrno od pliev, akoby mali od niekoho mandát či absolútnu moc, sami sú však dokázateľne podplatení a finančne závislí.“

 

 Multikulturalizmus v žiadnom prípade

Šimkovičová v otázke multikulturalizmu a migrácie opäť viní média, ktoré nechcú poukazovať na skutočnú pravdu ako žijú ľudia napríklad V Paríži či v Malmö.

„V Paríži metro už nestojí v istých staniciach, pretože je to životu nebezpečné pre cestujúcich, v Malmö majú doslova epidémiu znásilnení a iných násilných činov, s ktorými si nevie polícia rady. Silvestrovská noc v Nemecku bola plná sexuálneho násilia na ženách. Ak niektoré z týchto informácií nakoniec mainstreamové médiá uverejnili, bolo to s určitým oneskorením, keď už bola situácia neudržateľná a pokračovať ďalej v zatajovaní už nebolo možné,“ zhodnotila.  

 „Spoločným menovateľom mnohých spomínaných aktivít je pán Soros. Svetu by urobil obrovskú službu, keby sa pobral na dôchodok a prestal svet obohacovať svojimi filantropickými aktivitami,“ dodala na záver nezávislá poslankyňa Martina Šimkovičová.

Zdroj:https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Rozhnevana-Simkovicova-tvrdo-o-Sorosovi-a-kaviarni-Utoky-kaviarenskej-sekty-presahuju-vsetky-medze-slusnosti-Snahy-o-cenzuru-su-coraz-vacsie-297683

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články