streda, 1 decembra, 2021

Premiér bude zúriť! Známa tvár šoubiznisu prekvapila voličov OĽaNO!

Posledné články

V redakcii Picus Capital sme sa rozhodli kontaktoval Martina Jakubca. Známeho speváka a showmena, podnikateľa, nádejného politika a TV producenta.
PhDr. Martin Jakubec, PhD. (36) má na svojom konte 90 sólo albumov, viac ako 10 hudobných kompilácii a 15 DVD nosičov. Za svoju kariéru získal 7 zlatých platní a ocenení IFPI. Spolupracoval s mnohými producentami a podieľal sa na viacerých významných projektoch.

Svoju politickú kariéru odštartoval v roku 2016, keď verejne oznámil vstup do Slovenskej politiky, pričom jeho politická aktivita siaha už do roku 2001. Martin Jakubec sa stal lídrom Strany patriotov, taktiež kandidoval na predsedu, starostu obce Hrubá Borša, EÚ, NR SR, ale aj na post hlavy štátu SR.

Martin Jakubec priznal takzvaný kompromis na politickom spektre a teda samého seba označuje za liberálneho konzervatívca. Pričom sa snaží poukazovať a odsudzovať na to všetko, čo spoločnosti ubližuje. No nebráni sa návrhom koalície ako aj opozície.

 

COVID-19

Už viac krát kritizoval riešenia terajšej vlády s pandémiuou COVID-19.
Jakubec:

„Osobitne si myslím, že nabehnutý nový vládny kabinet,, len sa rozpozerával,, po všetkých svetových stranách, čo ako ďalej. Za absolútnym účelom uchopenia moci, povalenia,,vlastne a likvidácie politických zámerov Petra Pellegríniho a Smeru-SD. Ja si osobné myslím, že tu je boj o moc,, ľudia majú jednoducho tendenciu v podstate ohovárať,,.

„Politika dneska naberá iný rozmer. Je to boj a nenávisť, ktorú preferujú a hlavne, ktorú vnáša súčastný premiér Matovič do politiky. Je to priam nepokoj, je to nerozvaha, boj o moc, boj o pozície a hlavne amatérizmus a diletantizmus.

Podľa Jakubca nebola pandémia zvládnutá dostatočne v ktorej občania len prežívali. No pochválil systematické opatrenia vlády Petra Pellegríniho.

 

Premiér bude zúriť!

Ak by sa Jakubec uplatnil v politickom prostredí a zaujal miesto v NR SR, tak by sa uchádzal o rezort kultúry alebo regionálneho rozvoja. Taktiež by sa uchádzal o reštartovanie verejnoprávnej televízie RTVS, ktorá je podľa jeho slov v dezolátnom stave.
Martin Jabkuec: „Tam, kde nie je kultúra nie je budúcnosť národa.“

Jakubec tvrdí, že občania stratili nádej a naivne verili, že bude Matovič bojovať proti korupci, ale vidíte čo sa deje. Matovičová vláda je riadená neodborníkmi a amtérmi.
Jakubec:

„Sú to ľudia bez skúseností, bez akéhokoľvek výtlaku politického kapitálu. A títo ľudia,, jediné o čom im išlo – naozaj uchopiť moc a fleky mesačných platov. To je celé.“

 

Pellegríni a Smer-SD?

Uspeje podľa Vás Pellegríni ak odíde zo strany?

„Je to čisto výsostne interná záležitosť strany Smer sociálna demokracia. Osobne si myslím, že odchod môže uškodiť strane Smer, keďže by došlo k triešteniu hlasov.“
„Róbert Fico si to v podstate nezaslúži, ako jeho chlebodarca ako jeho človek, ktorý ,, si ho vlastne na hrudi pestoval a nejaký spôsobom ho vychoval.“

 

Viac sa dozviete nižšie vo videu.

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články