pondelok, 29 novembra, 2021

Pre Nicholsonovú Kiska postavil latku vysoko

Posledné články

Pre Nicholsonovú Kiska postavil latku vysoko

Pre Nicholsonovú Kiska postavil latku vysoko
Pre Nicholsonovú Kiska postavil latku vysoko

Pre Nicholsonovú Kiska postavil latku vysoko

Pre poslankyňu Nicholsonovú je súčasný prezident Andrej Kiska z veľkou pravdepodobnosťou anjelským stelesnením. Podľa Nicholsonovej ho bude ťažko nahradiť. Človeka, ktorý dostal množstvo ľudí do exekučných problémov. Človek, ktorý ľudí doviedol na 2 tábory ( ked neprijal LSNS do paláca. Týmto poukázal že nerešpektuje názor vyše 200 tisic voličov). Človeka rešpektujúceho prezidenta Porošenka, ktorý doteraz podporuje a burcuje mladých Ukrajincov k vojne na Donbase. Porošenko zapredal Ukrajinu nielen pre U.S.A ale taktiež k Európskej únii. Dôvodom ich kamarátskeho vzťahu sú rovnaké záujmy a cítenie k západnej orientovanosti. Jednoducho je Ruská federácia vrahom všetkého a všetkých. Prezident by mal ľudí spájať.

Môže prekročiť latku Robert Mistrík? 

Postavená latka je až veľmi nízko a môže ju prekročiť ktokoľvek. V súčasnosti podporuje najsilnejšia pravicová strana SaS samotného zakladateľa najsilnejšej pravicovej strany Roberta Mistríka. Mistrík  by možno mohol prekročiť latku a stať sa novým Slovenským prezidentom, ktorého politické hodnoty sú na rovnakej úrovni ako u prezidenta súčasného prezidenta Kisku. Eurooptimizmus a ani štipka pesimizmu k súčasnej Európskej únii, ktorá sa topí v problémoch. Ide predovšetkým o problémy týkajúce sa súčasnej nevyriešenej legálnej migrácii. Práve krajiny sú natoľko rozhádané, že ich priateľské vzťahy z minulosti bude veľmi ťažko vracať späť. K tomu ešte nie je stále doriešený BREXIT.

Kriticka latka spravodlivosti? 

Prekročiť skutočnú a kritickú latku spravodlivosti by mohol aj súčasný prezidentský kandidát Štefan Harabin známi aj ako sudca najvyššieho súdu. Práve Štefan Harabin patrí medzi osobnosti známe svojou ostrou a tvrdohlavou kritikou jednotlivých politických osobností. Či už je to ľavica alebo pravica Harabin nezaháľa a kriticky rozoberá akúkoľvek politickú osobnosť. Harabin jeden z prvých začal kritizovať aj Andreja Kisku. Bude zaujímavé sledovať prezidentský súboj v ktorom uvidíme pravicových eurooptimistov ale taktiež aj kritické osobnosti, ktoré vedia rozlišovať klady a zápory súčasnej svetovej politiky.

 

Kiska spolu s Porošenkom

Harabín komentujúci priateľský vzťah Porošenka a Kisku

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články