streda, 1 decembra, 2021

Posledný klinec do LIBERÁLNEJ rakvy? Historický prejav Miloša Zemana, ktorý hovorí za všetko…

Posledné články

Posledný klinec do LIBERÁLNEJ rakvy? Historický prejav Miloša Zemana, ktorý hovorí za všetko…

Zdroj: ČT24/prejav Miloša Zemana, AP/Putin

Situácia medzi Ruskom a Českou republikou je naozaj na bode mrazu. Kauza výbuchu vojenskej techniky vyústila až do momentu, kedy Česko vyhostilo Ruských diplomatov. Na znak solidarity aj Slovenska republika vyhostila troch diplomatov.

Miloš Zeman v prejave jasne poukázal, že obvinenia voči Rusku sú len na úrovni nedokázaných podozrení a tvrdení. Predstavitelia Česka rozhodovali o vyhostení ruských diplomatov na základe viery v to, že výbuch bol dielom ruských tajných služieb

„Pýtam sa : VIERY v čo a komu ?!
Tajným službám, ktoré najmenej dva roky dozadu vo svojich správach neuvádzali áno len zmienku o Vrběticiach ?! A potom sa natíska logická otázka: Kto tieto tajné služby vlastne ovláda ? A kto tu vládne skutočne vládne ? Volení zástupcovia , ktorým dali dôveru a hlasy voliči, alebo nejaké tajné služby , ktoré „ktosi“ v pozadí ovláda ? Kritici tohto prejavu prezidenta Zemana často spomínali, že svojím vystúpením narušil jednotu stanovísk a postupov vlády a parlamentu.Tak to už je naozaj sila!

Tento spôsob “ demokracie“ mi silne pripomína líniu boľševikov: Kto nejde s nami, ide proti nám. A Slovensko tak ako kopírovalo vyhostenie ruských diplomatov, tak kopíruje aj tento spôsob „demokracie“. V skutočnosti je to tvrdá diktatúra peňazí prezlečená za demokraciu. S vládou ľudu TO určite nemá nič spoločné“ uvažuje bývalá poslankyňa NRSR Anna Belousovová

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články