nedeľa, 5 decembra, 2021

OSN varuje Francúzsko

Posledné články

OSN varuje Francúzsko

OSN varuje Francúzsko
OSN varuje Francúzsko

Rozdelenie Európskej únie na 2 tábory postupne poukazuje na problémy multikulturálneho sveta. Európa sa postupne mení na svet multikulturálnych hodnôt.

Organizujú sa čoraz masívnejšej pochody PRIDE a pedofília sa možno v budúcnosti bude brať ako homosexualita. Svet liberálnej demokracie postupne narastá do výšin. Európa je vdaka ilegálnej migrácii pohádaná a krajiny postupne prichádzajú na problémy spojené s ilegálnou migráciou.

Ku príkladu Francúzka metropola Paríž a jej ulice sa zmenili do katastrofálneho stavu. Vyzerajú ako Getá a mnoho Francúzov sa obáva o svoj život. Špina, prach v uliciach metra poukazujú na Francúzsku rôznorodosť. Macron spolu s Merkelovou neustále podporujú ilegálnu vlnu a miesto toho aby ju zastavili majú iné riešenie. Jednoduché a jasné prerozdeľovanie ilegálnych migrantov.

Francúzsko čelí škandálu vdaka dvom moslimkám

Francúzsko prijalo zákon o zákaze celotvarových závojov. Tento zákon okúsila na vlastnej koži práve dvojica moslimiek, ktoré celotvarový závoj mali. Dostali pokutu od Polície, ktorá im tento zákon ozrejmila. Šokované Moslimky sa obrátili k OSN, kde podali sťažnosť proti tomuto zákonu

Výbor chápe rozhorčenie moslimiek

Podľa OSN Francúzsky zákon porušuje náboženskú slobodu moslimiek.

 „Tento zákaz neochraňuje ženy s celotvárovými závojmi, ale môže mať skôr opačný účinok a pripútavať ich k domovu, čo im potom bráni v prístupe k verejným službám a stavia ich na okraj spoločnosti“.

Francúzsko tak má 180 dní na odpoveď, v ktorej uvedie, akú nápravu podnikla. Najrýchlejším riešením pre krajinu by bolo odškodnenie dvojice moslimiek a pozmenenie zákona o zákaze celotvarových závojov.

Na druhej strane nie len vo Francúzsku platí zákon zákazu celotvarových závojov. Ide aj o Rakúsko, Belgicko, Dánsko či Holandsko

To aké riešenie Francúzsko ponúkne sa dozvieme po uplynutí 180 dní alebo aj skôr.

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/osn-francuzsky-zakaz-zavojov-porusuje-nabozensku-slobodu-moslimiek

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články