streda, 1 decembra, 2021

Nečakaná RANA: „Lipšic patrí do BASY! zverejnenie nahrávok zorganizoval Matovičov Himmler Lipšic a že jeho účelom bolo ovplyvňovanie rozhodnutia…“

Posledné články

Prehovoril: Lipšic patrí do BASY! zverejnenie nahrávok zorganizoval Matovičov Himmler Lipšic a že jeho účelom bolo ovplyvňovanie rozhodnutia…

Pravda (Robert Huttner)

FICOVE VIDEÁ: MATOVIČOV HIMMLER LIPŠIC PATRÍ DO BASY

Najnovšie úniky nahrávok z chaty, kde sa malo pytliačiť, no v skutočnosti tam viedol diskusie predseda Smeru Robert Fico, sú ďalším dôkazom o zločineckej povahe šialencovho režimu.

Nikto by nemal byť na pochybách, že zverejnenie nahrávok zorganizoval Matovičov Himmler Lipšic a že jeho účelom bolo ovplyvňovanie rozhodnutia súdu o (ne)predĺžení väzby generálovi Tiborovi Gašparovi.

Takisto by nemal nikto pochybovať o tom, že ďalším účelom zverejnenia nahrávok je Himmlerov pokus zahnať Smer do mediálnej defenzívy a zastaviť trend nárastu jeho preferencií.

Okolnosť, že za tento únik by mal byť niekto exemplárne potrestaný, azda ani nie je potrebné zoširoka vysvetľovať. Toto nemá nič spoločné s verejným záujmom, ide o brutálne zasahovanie orgánov činných v trestnom konaní do politického zápasu. A ako prvý by mal ísť v tejto súvislosti do lochu Lipšic.

Všimnite si, ako médiá slúžiace šialencovmu režimu horlivo klamú, že obrazovo-zvukové záznamy boli získané zákonne. Neboli! Súd totiž vydal súhlas na odpočúvanie v súvislosti s pytliactvom, nie politicko-právnymi besedami Roberta Fica a spol.

Obzvlášť tupučký Mireček Kern z denníka N lož o zákonnosti vzniku nahrávok opakuje tak vehementne, až ich prirovnal k zvukovým záznamom Gorila. V beznádejnej mentálnej anémii si zrejme ani neuvedomuje, akú iróniu v sebe ukrýva jeho nepodarená paralela. Aj nahrávky Gorila totiž vznikli nezákonne, pretože súd vydal povolenie na ich vyhotovenie v úplne inej veci, v akej boli napokon použité.

Komentár bývalého agenta SIS Petra Tótha

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články