pondelok, 24 januára, 2022

Národný Front Slovenska vyzval Igora Matoviča k verejnej diskusii

Posledné články

Veľa občanov je stále nespokojných s nariadeniami vlády, ktoré sa týkajú opatrení súvisiace s koronavírusom. Niektorí občania boli donútení podstúpiť takzvané „dobrovoľné“ testovanie, ktoré je na hranici s porušením ústavy.

Dnes sme svedkami druhého kola celoplošného testovania. No nie každý musí súhlasiť s celoplošným testovaním, ktoré bolo zabezpečené pochybou firmou, netransparetnou súťažou firmy, ktorá tam nemala, čo robiť.

Národný front Slovenska
Národný front Slovenska (Zdroj: Národný front Slovenska Facebook)

Juraj Baleja – Podpredseda NfS o.z píše:

Vyzývam predsedu vlády SR ,aby sa zúčastnil tejto verejnej diskusie ,kde by som chcel verejne poukázať a reagovať na chaos ,ktorý tento človek spôsobil.

Koronavírus & Covid-19?

Igor Matovič – je mi jedno kde, kedy a ako môžeme verejne diskutovať a priblížiť občanom nezodpovedané otázky! Ak ste človek ,ktorý nemá čo skrývať tak predstúpte pred nás a dokážte ,že to čo prezentujete ,nieje žiadna PLÁNdémia! Vaše odmietnutie ,budem považovať za jasnú odpoveď. Zradu! Ja ,ako Podpredseda občianskeho združenia “Národný front Slovenska” je mojou povinnosťou postaviť sa na odpor každému ,kto zasahuje do života a obmedzuje práva občanov SR.

Vaša vláda je totálne neschopná a fakty nasvedčujú tomu, že týmto tempom zničíte miliónom občanom život. Zdemolujete ekonomiku! Zakazujete nám dýchať kyslík! Zakazujete nám voľný pohyb! Zakazujete nám vyjadrit svoj názor!Zakazujete nám pracovať! Veď ,to je choré!

Vy ,ako premiér ste zodpovedný a povinný vyjsť v ústrety občanom a zodpovedať otázky ,ktoré ohrozujú naše životy i budúcnosť. Jediná možnosť ,ako predísť väčšej nenávisti a nedôvere občanov voči Vám, je postaviť sa pred ľudí a diskutovať spoločne s nimi.

 

Nie o nás a bez nás!

Dopúšťate sa porušením základných ľudských práv z Charty OSN a Ústavy SR ,kde ste pred niekoľkými mesiacmi dával prísahu ,že nebudete stáť proti vlastnému národu! A dnes? Čelíte obvineniam ,zo spáchania závažných zločinov ,ktoré dosahujú v núdzovom stave trest odňatia slobody ,až na doživotie.

Ste si vedomí ,že nám tajíte dôležité informácie ,zneužívate právomoc a používate ju proti nám? Vaše výhovorky typu “lebo Fico, lebo Smer” nezakryjú vaše zločiny proti ľudskosti. Čakám a myslím ,že všetci občania čakajú ,kedy sa vzchopíte a vystúpite verejne ,ako chlap a premiér SR! Nie ,ako facebookový fanatik..

Toto je verejný výsmech vašim voličom a hlavne občanom SR! Moje meno je Juraj Baleja a budem hájiť svoje práva a práva občanov. Národ postav sa!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články