streda, 1 decembra, 2021

Moderátorka to povedala na plné ústa! Adela Vinczeová bez servítky o správaní premiéra Matoviča!

Posledné články

Moderátorka to povedala na plné ústa! Adela Vinczeová bez servítky o správaní premiéra Matoviča!

Najznámejšia Slovenská moderátorka okomentovala správanie Igora Matoviča vo svojom blogu v Hospodárskych novinách. Podľa známej moderátorky sa hejtovanie stáva prirodzenou súčasťou bytia.

Zdroj: Trochuinak

“Pristihnúť sa pri hejtovaní je pre aktívneho hejtera náročné. Hejtovanie sa totiž stáva natoľko prirodzenou súčasťou bytia, že si človek svoj kontinuálny hejt ani neuvedomí. Z hejtovania zlostník čerpá potrebnú energiu pre svoju existenciu a veruže jej potrebuje veľa, pretože hejtovanie samo osebe je veľmi únavné. Začarovaný kruh“ uvádza na začiatku svojho blogu známa tvár televíznej obrazovky.

Adela vo svojom komentári poukázala predovšetkým na fenomén neustáleho kritizovania na Slovensku. Na druhej strane však poukázala aj na správanie premiéra Igora Matoviča, ktorý sa podľa Vincezovej kritizovania neštíti. Podľa známej moderátorky to poukazujú predovšetkým príspevky premiéra Matoviča na sociálnej sieti Facebook.

Foto N - Tomáš Benedikovič

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič

Adela Vinczeová v komentári priznala, že sa sama pristihla pri kritizovaní premiéra.

Napríklad keď premiér Igor Matovič pred týždňom predstavil nové priestory pre štátnu karanténu občanov vracajúcich sa zo zahraničia, nazval zariadenie v Častej Papierničke „papalášskou baštou“. Podľa Vincezovej to Matovič urobil „absolútne zbytočne“. „Stačilo len vecne oznámiť, že sa využije na karanténne opatrenia. Veď aký pekný nápad…“

„No populisticky v ľuďoch trošku vyhecovať nenávisť voči niekomu, aby sme sa náhodou neuspokojili len s dobrým pocitom, sa zíde predsa vždy,“ dodala známa tvár televíznej obrazovky

Síce s Adela Vinczeová kritizovala premiéra Matoviča na druhej strane však v komentári priznáva, že to v súčasnosti jednoduché nemá.

„Časy sú náročné, no my potrebujeme silného a rozvážneho premiéra. Keď sa človek aspoň trochu oslobodí od svojho ega, v okamihu zistí, ako sa mu uľaví a koľko sily naberie pre efektívne činy, ktoré sú dnes prioritou.“

„Hovorí sa, že človek odpustí raz, ale nenávidí celý život. Je to na rozhodnutí každého. Tak mi, prosím, odpusťte, že som Vás chvíľu hejtovala. A ďakujem, že ste mi nastavili zrkadlo o mne samotnej.“

„Tlieskať večer zdravotníkom je v zásade ľahký prejav ľudskosti. No nehejtovať niekoho, kto nás irituje, je lekcia väčších duchovných rozmerov. Tak ak sa ešte niekto okrem mňa prichytil pri hejtovaní Matoviča, skúsme zmeniť vnútorný postoj. Je to náš jediný premiér a možno to, v akom duchu budeme naňho myslieť, môže zmeniť aj jeho ďalšie prejavy,“ píše v komentári pre Hospodárske noviny Vinczeová.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články