nedeľa, 23 januára, 2022

„Mária, nehanbíš sa? Takúto hanbu ešte neutŕžil žiaden politik v dejinách! Fico ju doslova historicky znemožnil…“

Posledné články

„Mária, nehanbíš sa? Takúto hanbu ešte neutŕžil žiaden politik v dejinách! Fico ju doslova historicky znemožnil…“

Zdroj: TASR (Koliková), TA3 v politike (screenshot)

Po dnešnom výkone v TA3 by sa mala ministerka Kolíková rozlúčiť, zbaliť a spakovať sa z politiky. Takúto hanbu ešte neutŕžil žiaden politik v dejinách. Robert Fico ju doslova historicky znemožnil.

1. Na úvod to vyzeralo ako smiešna vzbura školských otlkánkov. Kolíková tam došla nabrúsená ako triedna mátoha, z ktorej si robia srandu celý školský rok a ktorá sa chce teraz pomstiť celému svetu.

2. Pripraví sa, nazbiera všetku špinu a chce byť pekelne vtipná a vyurážať tam triedneho lídra. Má pripravené „gule“, „bordely“, všetky nadávky, ktoré si ako bifloška načítala v slovníku.

3. A výsledok? Triedny líder ju tam strašne preplieska. Ale že strašne. S kľudom, nadhľadom a ešte sa jej pri tom smeje. Bože, Mária, on ťa hrozne ponížil. Bolo ti to treba?

4. Robert Fico tam súkal jeden vecný argument za druhým a Kolíková tam plieskala o „bordeloch“ či o „gulách“. To je tak, keď prídeš do relácie fyzicky neuspokojená. Freud mal na toto jasnú odpoveď, bejby.

5. Bolo to neuveriteľne trápne. Ministerka spravodlivosti musí byť autorita. Distingvovaný človek. A nie takéto zakomplexované klbko nervov, ktorú so smiechom sundáte troma slovami.

6. Kolíková tam na Fica vrieska – prečo ste nerobili reformy súdnictva vy? To sa pýta baba, ktorá mala za Ficovej vlády spolu so Žitňanskou na starosti rezort spravodlivosti – však bola štátnou tajomníčkou v jeho vláde!

7. To je tak, keď chceš prefackať Fica a prefackáš samu seba. Veľká reformistka. Kopala do vlastnej vlády, ako keby zabudla, že v nej sedela. Hanba na tri zimy. A dnes predstiera, že zrušenie 4 súdov je reforma. No jasné, moja.

8. Robert Fico jej jasne pripomenul, že už dávno nemala byť na svojej pozícii, pretože spolu so sestrou okradla ľudí v Moste, jej brat robil špinavé kšefty so štátom, kopala do rodiny Lučanských, zomreli jej vo väzbe ľudia… A ona tam s plechovým ksichtom ďalej sedí a chrlí síru.

9. Samozrejme, vždy, keď chcel Robert Fico kritizovať vládu, tak ho moderátor prerušil. Trikrát za vetu. A on sa so smiechom pýtal, či teda môže odpovedať.

10. Skoro tam s Kolíkovou pukli od zlosti, ako nedokázali Roberta Fica vyprovokovať. Ako dve malé deti dobiedzali do dospeláka a on ich pobavene odrážal. Epické. Dal im lekciu z politiky. Takto sa má správať štátnik.

11. Mimochodom, keď Kolíková zneužívala ilegálne nahrávky z chaty, to moderátorovi nevadilo. Vtedy neprerušoval. Však prečo by ministerka spravodlivosti neschvaľovala trestný čin?

12. Odpočúvať opozíciu je podľa nej zjavne fajn – Kolíková musela byť v minulom živote bacharkou v Mauthausene, srší to z jej fyziognómie. Takže ona pri takých veciach ako prenasledovanie opozície úplne chrochtá blaženosťou.

13. Chvíľkami to vyzeralo ako talianska domácnosť. Chlap dôjde domov a Matilda sa chce pohádať. A tak provokuje, skáče, prská. A chlap na ňu kašle. A to ju ešte viac rozčerťuje a Matilda ešte viac trieska. Keď sa chce baba pohádať… Jednoducho Mária.

14. Ukázalo sa, že oni nevedia nič iné, len šíriť nenávisť – vždy a všade. Výsledkom bude sociálny výbuch a nepokoje. Hecujú políciu do brutality a násilia, šíria obludný hejt proti nezaočkovaných. Toto keď vybuchne, hrozí tu občianska vojna.

15. Robert Fico to na TA3 povedal jasne: prestaňte ľudí nasilu nútiť do očkovania. A prestaňte s násilím proti ľuďom. Za všetkým stojí farmabiznis a my nikdy nebudeme súhlasiť so segregáciou. Veď aj očkovaní ľudia prenášajú vírus. Prestaňme s tým fašizmom!

Pani Kolíková, to je na uterák. Po dnešnej TA3 by som sa na vašom mieste hanbil vyjsť na ulicu – je smutné, ak političku národ nenávidí, ale ešte horšie je, keď je všetkým na smiech.

Veď si na teba budú ukazovať malé deti, že kukni, to je ten smiešny bachar z telky!

Mária, nehanbíš sa?

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články