nedeľa, 23 januára, 2022

Lajčák konči v Slovenskej politike! Čaká ho ďalší lukratívny flek!

Posledné články

Lajčák konči v Slovenskej politike! Čaká ho ďalší lukratívny flek!

Pre ešte stále súčasného ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka je toto obdobie v Slovenskej politike posledné. Uznávaný diplomat sa vráti do Bruselu. Tam bude pracovať pre Európsku úniu. Túto správu uviedol pre Tablet.TV. Lajčák konči v Slovenskej politike! Čaká ho ďalší lukratívny flek! Lajčák pre Tablet.TV poznamenal, že dostal viacero zaujímavých pracovných ponúk.

Lajčák konči v Slovenskej politike! Čaká ho ďalší lukratívny flek!

Dnes je už však Miroslav Lajčak rozhodnutý, že bude pôsobiť v Bruseli. Lajčák konči v Slovenskej politike! Čaká ho ďalšie lukratívne miesto! „V tejto chvíli to vyzerá tak, že ako som sa v roku 2012 do funkcie ministra vrátil z Bruselu, kde som pracoval pre Európsku úniu, tak teraz sa po ôsmich rokoch vrátim späť do Bruselu, zase do Európskej únie,“ povedal Lajčák „Stále som hovoril, že som diplomat požičaný do politiky, čiže teraz sa vlastne vraciam k tomu, čo mi je najbližšie – to znamená diplomacia, ktorá ma napĺňa,“ uzavrel Miroslav Lajčak O pôsobení Miroslava Lajčáka sa ešte ci februári vyjadril Srbský prezident Aleksandar Vučič.

Srbský prezident v rozhovore pre miestny denník Blic nevylúčil, že sa Miroslav Lajčak môže stať mediátorom Európskej únie pre dialóg Belehrad-Priština.

Zdroj: https://domov.sme.sk/c/22354775/lajcak-sa-zrejme-vrati-do-bruselu-mal-by-pracovat-pre-uniu.html

Zdroj foto: Archív Glob, https://glob.zoznam.sk/pakt-osn-o-migracii-rozhadal-politicku-scenu-lajcak-hovori-o-demisii/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články