streda, 1 decembra, 2021

Kto je v skutočnosti George Soros?

Posledné články

Kto je v skutočnosti George Soros

Kto je v skutočnosti George Soroš
Kto je v skutočnosti George Soros

 

Dosť známe svetové meno so svetovej burzy a obchodu ale zahraničnej politiky USA a V4. A to už za Havla, Kováča ale aj Kisku.
Toto meno netreba predstavovať ale vonkoncom v žiadnom prípade chváliť. Tento takzvaný filantrop a finančník už viac krát poznamenal že on ej tu aby zarábal. On sa nemôže pozerať na iné okolnosti.  Ako sám George Soros povedal:

 Nemôžem a nepozerám sa na sociálne dôsledky.. toho, čo robím

Jeho slovná formulácia mi príde tak ako keby bol nesvojprávny ale zároveň môže robiť čo len chce. Bez toho aby sa bál že bude postihnuteľný napríklad aj zákonom. Sám už že si „myslí že bol obviňovaný za všetko čo sa deje“.

Väčšinu ľudí pri týchto jeho slovách napadnú slová. Veď fakt nemôže za všetko čo sa deje okolo jeho mena. Veď mohli byť na neho hodenné aj vec za ktoré fakt nemôže a niektoré môžu byť aj konšpirácie.
Keď sa na to tak pozrieme tak nm to príde úplne logické a normálne že nemôže za všetko.

Aby sme pochopili ako to v skutočnosti je treba si trocha rozobrať túto vetu ktorú povedal:

Myslím, si že som bol obviňovaný za všetko.

Najpodstatnejšie slovo v tejto vete je slovo „všetko“. Viete ak sa okolo vášho mena respektívne v tomto prípade jeho mena. Hovoria reálne fakt to že zhodil burzu rôznych štátov a ich mien. Tak áno za to všetko môže. A samozrejme aj za iné veci.
Financovanie mimovládnych organizácií za pomoci ktorých sa vmiešaval do politiky. Podporovanie opozícií v rôznych štátoch a iné svninstvá, ktoré napáchal tento človek.

Som tu v podstatne na to aby som zarobil.

Ak čítate ďalší jeho citát tak vás fakt zamrzí to že nepozerá na svoje následky a zároveň sa pozerá len na to koľko zarobím. Fakt mu asi zrejme ide len o to koľko múl bude mať na svojom konte. Aj keď povedzme si jedno to či budete mať miliardu alebo desať miliárd. Je už fakt len zvýšenie čísla. Keďže ja jednu miliardu máte dosť kvalitný životný štandard aby vám nechývalo zvyšných deväť miliárd. Či už ich máte alebo nie stále ste v bode kedy si môžete dovoliť úplne všetko čo vás napadne.

Holokaust

V nemenovanej relácie s Georgom Sorosom padla aj otázka Holokaustu. Soros priznal že je Maďarský žid avšak v dobre holokaustu mal 14 rokov a prestieral že bol kresťan. V podstate preto aby prežil. Uznáva že bol bola zlá doba avšak ako sa hovorí:

Jasné, mal som 14 rokov a v tej dobre vznikol môj charakter

Prosto povedané „človeku sa rozum zastavuje keď to počuje“. Priznávať že v tej dobre sa formoval jeho charakter. Neskôr priznávať aj to že videl mnoho ľudí ako odchádzajú vlakmi do koncentračných táborov smrti. A priznávať to že mohol byť medzi nimi.
To je možno odpoveď na to ako sa správa George Soros dnes na to že nepozerá na sociálne dôsledky jeho správania. Môže to aby aj tým že vyrastal v takých časoch a to ho v skutočnosti formovalo. Preto je dnes takým človek ako je možno chladným bez súcitu na druhých v podstate len zarobiť a možno nič viac.

 

Človek by mal myslieť dopredu, mal by pochopiť a predvídať udalosti.

Veľmi pekná veta ale ak si ju spojíme s vetou predtým: „Nemôžem a nepozerám sa na sociálne dôsledky toho čo robím“. Tak si trocha Soros protirečí.
Ak človek ako on predvída svoje udalosti a svoje kroky ktoré spraví, ktorými ovplyvňuje svetovú ekonomiku a aj náš život aj keď si to nechceme priznať. Prv tento človek zničí ekonomiky mnohých štátov a privedie obyvateľov mnohých štátov k ekonomickým problémov. A potom hovorí že človek by mal myslieť dopredu, mal by pochopiť a predvídať udalosti.

Trocha schozofrenické myslenie!

Soroš a židia

Kto je v skutočnosti George Soros - zidia
Kto je v skutočnosti George Soros – židia

 

Poďme trocha späť k holokaustu a jeho dectvu.
Áno už vieme že v týchto dobách sa formoval jeho charakter ako sám tvrdí. Ale taktiež že hral na kresťana aby prežil. Mal svojho ochrancu poručníka, ktorý prisahal že to je jeho syn a že je kresťan.

Čo je zároveň zarážajúce a veľká hanba. Je to že Soros pomáhal konfiškovať majetok židom. Tento človek to reálne priznal.

 

Reportér sa ho spýtal:
Myslím, že to znie ako skúsenosť, ktorá by mnohých ľudí poslala k psychiatrovi. Na mnoho rokov. Bolo to ťažké?

George Soroš na to odpovedal:
Nie, nie, nie vôbec vôbec nie, možno ako dieťa vidíte tie súvislosti, ale nevytváralo to vôbec žiadny problém.

Reportér:
Žiadne pocit viny?

Soroš:
Nie

Ďalšia poveď Sorsa na to či nemal pocti viny toho že aj sa toho mohlo stať odpovedal:

Nehnuteľnosť bola odobraná, takže ja som nehral žiadnu rolu v jej odoberaní. Takže som nemal žiadne pocity viny.

Následne sa reportér spýtal:
Ste veriaci?

Soros:
Nie

Reportér:
Veríte v boha?

Soros:
Nie

Viac o tomto rozhovore si môžete pozrieť aj v tomto videu:

 

Kto je v skutočnosti George Soros?

Tieto všetky údaje a jeho názory nám dávajú pohľad o tom aký je to človek. Aké sú jeho zámery na svetovej scéne. A čo mu v skutočnosti ide.
Sami si môžete teraz položiť otázku: Kto je v skutočnosti George Soros? Ak ako ovplyvňuje naše život aj keď niektorý o tom veľa nevedia.

Odporúčam si pozrieť:

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články