sobota, 16 októbra, 2021

Klamstvá o potravinách! Skutočne jeme JEDY!

Posledné články

Blíži sa deň zúčtovania? “My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže…”

Blíži sa deň zúčtovania? "My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže..."Tak toto je...

Otvoril tajomnú komnatu Showbiznisu? Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: “Najväčšia Slovenská bordelmama…”

Zemetrasenie v showbizne! Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: "Najväčšia Slovenská bordelmama..."Populárny Vloger Danny Kollár spôsobil mediálne šialenstvo videom o najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej,...

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste…

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste..."Volali nám vládni úradníci, že na protivládnom proteste v nedeľu o 14h v Rimavskej Sobote...

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: “Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy…”

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: "Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy..."Opozičny poslanec a líder strany...

Klamstvá o potravinách! Skutočne jeme JEDY!

gmo potraviny
GMO potraviny

Keďže čítate tento článok asi ste si už aj vy uvedomili že naše Slovenské potraviny nestoja za nič.
Obchodné raťazce nám ponúkajú mix konzervantov a chémiu čomu hovoria novodobé potraviny “super potraviny” ale najme sú veľmi nezdravé!

V Slovenskej politike sa začalo pred pár mesiacmi hovoriť o tom ako sú naše potraviny menej kvalitné oproti tým, ktoré sú v zahraničí. Začal s tým bývali premiér Róber Fico. Či išlo o populizmus, alebo o akési zbieranie percent pre jeho stranu. To nevieme!
Ale konečne sa na Slovensku niečo pohlo a poukázalo na to akými nekvalitnými potravinami nás kŕmia.
Prejav Róberta Fica si môžete pozrieť nižšie vo videu:

Hádajte ako jeho takzvané úsilie dopadlo? Samozrejme sa to skončilo fiaskom o ktorom sa ako vždy nepísalo. Európska komisia sa zhodla že do V4 sa môžu dovážať aj menej kvalitné potraviny. Toto je tá demokracia EÚ, ktorá je nám prizvukovaná.

Západ môže mať kvalitné potraviny ale my máme jesť “bordel”. Pričom máme vraj jednotný trh je jedného zákazníka. No asi sa delia na lepších a najlepších.

Dlho sa hovorí o tom ako sú nekvalitné paradajky. No už to začína ísť oveľa ďalej a nekvalitných potravín na Slovensku je stále viac. Od paradajok, mliečných produktov, ovocia ktoré je často nahnilé a splesneté, pečiva ktoré sa na náš trh priváža ako zmrazený polotovar (dofarbované – áno už aj pečivo sa dofarbuje), nekvalitnom mäse a rýb kde si vlastne kupujete len vodu s mäsom a nie mäso.
Klamstvá o potravinách!

Fico vo svojom prejave uvádza vyššie, ďalšie podrobnosti.
Avšak čo je najviac zarážajúce je to že naše nekvalitné potraviny stoja toľko isto alebo dokonca viac! Čo je výsmech Slovákov do tváre alebo do úst?

Nuž Róbert Fico nieje prvý, ktorý o tomto informoval.

Jeden z prvých bol terajší premiér Talianska Pán Slavíni, ktorý v Európskom parlamente povedal toto:

Prejdite vo videu na 2:15, kde Pán Salvíni hovorí o tom ako katastrofálne máme vyriešené potraviny nielen u nás ale aj v Taliansku. Samozrejme on obhajuje konkurenčnosť produktov oproti zahraničným z Tuniska, Číny, Ukrajiny a Maroka.
Je hádam neprijateľné že aj my Slováci dovážané potraviny zo zahraničia, ktoré si dokážeme dopestovať na našom území.

Prosím Vás a nech mi nikto nehovorí o tom že to je požiadavka trhu. Že naše potraviny by nikto nekupoval lebo by boli drahé. Dámy a Páni je to blbosť! Je to len politické a populistiké hra západu!

Ak budú aj našli farmári tak dotovaný ako tí zahraničný, áno Európska únia dotuje farmárov aj mimo únie. Pred 25 rokmi sme so dokázali vypestovať kvalitné a zdravé potraviny a dnes to hádam nedokážeme?! Hádam už nemáme tú úrodnú pôdu?!

Klamstvá o potravinách!
Klamstvá o potravinách!

No samozrejme že na našich úrodných poliach je posadená repka olejná z ktorej sa nikto z nás nenaje a taktiež sa nenajeme ani z slnečných kolektorov, ktoré sú nám tak k ničomu. Keďže ich hravo môže nahradiť vodnými elektrárňami.
Späť k téme!

Potraviny, ktoré sú do našich obchodov odvážané z druhej strany sveta alebo z iných miest. Sú znevýhodňované dopravou, ktorá stojí nemalé peniaze.
My takýto problém nemáme.
Preto využijme tejto výhody a pestujem ako štát na našich poliach.

Áno,, Sulík by povedal že banány si vypestovať na Slovensku nemôže. To je pravda, avšak vytláčať náš domáci chlieb z pekárne aby sme podporili ten zo zahraničia, ktorý je mrazený, dofarbený ako polotovar a k tomu z pšenice ktorá je GMO!

 

Pán Slvíni upozorňuje – klamstvá o potravinách

Vo videu vyššie terajší Talianský premiér upozorňuje na olej dovážaný z Tuniska. Prečo sa potom pestuje repka olejná na Slovensku ak potrebujeme olej z Tuniska. Samozrejme máme na našich stoloch aj ten náš Slovenský ale opäť ťažko bojovať s cenou.

Mandarinky z Maroka, ktoré ako viete sa vôbec nepodobajú na pomaranč. Skôr na nejakú zmutovanú plodinu bez chutí. Kvalitné pomaranče by sme mohli mať z Talianska alebo Portugalska. Ale samozrejme to je neprijateľné tvrdenie a proti Európske. Je proti Európske pestovať v EÚ!
Taktiež nekvalitné potraviny z Číny, ktoré sú niekedy viac než nezdravé. Ryža z Kambodže, ktorá sa dá taktiež na Slovenska a v celej EÚ vypestovať.

A to najlepšie na koniec. Práškové mlieko z Ukrajiny.
Vraj sa nás práškové mlieko z Ukrajiny netýka. No skúsme tomu veriť.

jedy v potravinach
Jedy v potravinách – klamstvá o potravinách

Jedy v jedlách? – klamstvá o potravinách

Toto vám vo väčšine správach nepovedia, ale len zataja. Taktiež potravinárske firmy vám nepovedia celú pravdu o tom ako manipulujú z potravinami a čo v skutočnosti do nich pridávajú.
Avšak sú schválené , takže vraj by to malo byť všetko v poriadku. No v skutočnosti nieje!
Vraj sa tieto jedy podávajú v menších ale bezpečnejších množstvách. Veríte tomu že je to bezpečné?

 

O aké jedy sa jedná?

Ide najme o Indigotin
E131 -patentná modrá V,
E12 – košnila,
E154 – hneď FK,
E155 – hneď HT,
E142 – Zeleň S: zelené farbivo, ktoré sa výrba synteticky z naftalenového uhoľného dechtu,
E122 – Azorubin: syntetické červené farbivo, ktoré sa vyrába synteticky z kamenouhelného dechtu,
E132 – indigotin,
E102 – tartarazin.

Hovorí sa že tehotné ženy majú divné chute. Viete prečo?
Lebo toto všetko sa vyrába z ropy, je to karcinogenné a aj preto máte doma deti hypeaktívne. Nie len kvôli cukru ale najme kvôli vyššie spomenutým látka. Vyššie som uviedol len E142 a E122. Avšak všetky látky sú nebezpečné a jedovaté a neurotoxické.

Toto všetko jedia vaše deti. Vo forme sladkostí, cukroviniek, limonád a ďalších potravín. Muži napríklad konzumujú takmer každé jedno mäso, ktoré je taktiež dofarbované, vyššie spomenutými látkami.

Viac o týchto látkach sa môžete dozvedieť v tomto videu:

U detí tieto látky môžu spôsobiť neurotické problémy, ktoré sú dosť vážne. A môže to spôsobiť autizmus. Takmer každý 54 chlapec môže byť autista. Podľa výskumoch, ktoré prebehli v USA a UK.
Toto je vážny problém.

Ako sa tomu vyhnúť?

V prírodne máte dostatok farbív, ktoré môžete pridať do svojej stravy a ktoré vám narozdiel od tých syntetický vedia pomôcť k lepšiemu zdraviu. Napríklad oranžovú farbu nájdete v mrky (betakarotén).
Zelené farbivo pod názvom chlorofil v špenáte a červené farbivo z repy.
Ak chcete alternatívu cukru tak to je stévia a med.

Ako vidíte my nemáme kvalitné potraviny. Máme len chémiu, ktorá vyzerá ako kvalitná potravina. No niekedy ani to.

GMO!

Ide o “Geneticko modifikované potraviny”, ktoré nie sú vôbec zdravé!

Neverte tomu ak vám niekto povie že je to zdravé a vraj je to lacnejšie.
GMO vraj prináša nové alergény a patogény, ktoré sú odolné voči antibiotikám a to je dosť vážna vec. A je tu problém to že GMO rastliny už majú prevahu nad zdravými potravinami najme na západe a v Amerike.
Voda, vietor, hmyz a dobytok môže oplodniť zdravé potraviny a tak vymedziť šírenia zdravých potravín.

 

Jeffery Smith (alias):

Proces GMO (genetická manipulácia organizmu) je manipulácia rastliny v génu a jeho následne klonovanie. Spôsobuje masívne škody v DNA a vytvára zmeny v produkcii proteínov.

jeffery smith gmo
Jeffery Smith gmo – klamstvá o potravinách

Väčšina geentický modifikovaných potrravín sú striekané herbicídy, hovorí sa im “randapové plodiny”.
Randap bol pôvodne patentovaný ako širokospektrálna zložka, ktorá drží živiny a nevypúšťa ich. Takto si môžete povedať veď je to skvelé. Máme viac vitamínov.

No to je práve opak. Nedostanete s týchto plodín dostatok živín, ale najme aj zvieratá ktorými ichtaktiež živíme.
A nedostatok živín sa u ľudí značne prejavuje. Taktiež tento “randap” je toxický bolo dokázané že spôsobuje rakovinu, parkinsonovú chorobu, problémy v tehotenstve, hormonálne problémy.
Nedostatok živín z týchto plodín a produktov je problém pre ľudí a najme deti ale aj pre dobytok. Veď aj preto sa v USA dávaj kravám setroidy do stravy.

Problém s GMO je najme v Európe a v USA. Európska komisia povolila odvážať tieto nezdravé potraviny na Slovensko. Čo je opäť zlyhanie Európskej únie voči spotrebiteľom.
V USA v FDA (organizácia v USA, ktorá kontroluje kvalitu potravín a gmo) sa členovia tejto organizácie kontrolovali tieto potraviny, plodiny.

gmo
gmo – klamstvá o potravinách

Keď sa tvoril zákon o týchto GMO tak v tejto organizácií FDA sedel bývalí právnik nemenovanej spoločnosti (otnasnoM). Tej spoločnosti, ktorá ich vyrába a inkasuje na nich miliardy. Tvrdí sa že si v agentúre si neboli istý že by sa jednalo o odlišné potraviny.
Vraj je ich tvrdenie nepravdivé. Keďže 44 000 interných záznamov bolo zverejnených v súdnom procese. A to dokazuje že nielen vedci v FDA potvrdili že sú tieto potraviny škodlivé ale vedeli že môžu byť aj nebezpečné pre ľudský život.

Po tejto “kauzičke” sa samozrejme bývalí právnik nemenovanej spoločnosti stal viceprezident tejto nemenovanej spoločnosti. A teraz je najvyšší hodnostár v FDA.
Veď zaslúžene, no nie?!

 

Takmer väčšina plodín, ktoré sú dovážane do EU sú GMO!

Štúdia v z nemocnice Schaberg preukázala že v roku 2011 93% tehotných žien má v tele Bt toxín (Bacillus thuringiensis). Jedná sa o insekcid (látka proti hmyzu, ktorá roztrhne žalúdok hmyzu a tým ho zabije). Výsledok je že 93% ženám na narodí s týmto Bt toxínom 80% detí.
Vraj Bt toxín je zničený v tráviacom trakte, avšak to nieje pravda. Bt toxín ničí naše bunky, ktoré doslova “vytekajú”. Nedokážeme si toho všimnúť voľným okom.

Takto vlastne poškodzujete svoje orgány. Viac o tomto sa môžete dozvedieť tu:

https://www.youtube.com/watch?v=fuAzFG9Od1Q

A preto tak Donaldr Trump na stretnutí s Junckerom požadoval aby EÚ dovážala z U.S.A genetický modifikovanú sóju v ohromnom množstve.
Pomaly sa tieto GMO vetrom atď,, rozšíria po celej EÚ a do 15 – 20 rokov budete mať aj vo vlastnej záhradke GMO. A ani o tom nebudete vedieť.

Ako vraj funguje táto politika s potravinami?

Zdroj:https://www.akcniceny.cz/ecka-v-potravinach/e154-hned-fk-ci-potravinarska-hned-1/, https://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek/E154, https://www.dtest.cz/ecka/36/e-154-hned-fk, https://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek/E142, https://www.youtube.com/watch?v=fuAzFG9Od1Q, https://en.wikipedia.org/wiki/Bacillus_thuringiensis

Podelte sa s nami o vaše skúsenosti v komentároch nižšie. Aké potraviny ste našli v obchodných reťazcoch?

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

Blíži sa deň zúčtovania? “My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže…”

Blíži sa deň zúčtovania? "My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže..."Tak toto je...

Otvoril tajomnú komnatu Showbiznisu? Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: “Najväčšia Slovenská bordelmama…”

Zemetrasenie v showbizne! Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: "Najväčšia Slovenská bordelmama..."Populárny Vloger Danny Kollár spôsobil mediálne šialenstvo videom o najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej,...

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste…

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste..."Volali nám vládni úradníci, že na protivládnom proteste v nedeľu o 14h v Rimavskej Sobote...

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: “Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy…”

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: "Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy..."Opozičny poslanec a líder strany...

Nečakaná RANA pre Šeligu: “Podobných DILINOV sme volali PI*Z! Šeliga si utiera papuľu o…”

Nečakaná RANA pre Šeligu: "Podobných DILINOV sme volali PI*Z! Šeliga si utiera papuľu o..."KEĎ SI ŠELIGA UTRIE PAPUĽU O PLUKOVNÍKA ZURIANA"Ťažko sa hľadajú slušné...