štvrtok, 27 januára, 2022

Kiska: Zo vzniku SR som bol smutný

Posledné články

Andrej Kiska patrí medzi prekvapujúce osobnosti Slovenskej politickej scény. Účelový Marketing mu priniesol úspech v prezidentských voľbách a v súčasnosti rozmýšľa o Premiérskych ambíciách.

Kiska by bol rád aby na Slovensko prišlo viac migrantov
Kiska by bol rád aby na Slovensko prišlo viac migrantov

Práve súčasný prezident Andrej Kiska by bol rád, keby sa na Slovensko prisťahovalo viac imigrantov. Podľa súčasného prezidenta by to znamenalo, že krajine sa dobre darí. Miesto toho aby „Dobrý Anjel“ Kiska vyzýval vládu Slovenskej republiky k zlepšeniu aktuálnej situácie či už ide o nezamestnanosť, školstvo, korupciu či zdravotníctvo jedinou starosťou Andreja Kisku je poukázať na umelohmotnú solidaritu a prijať väčšie množstvo imigrantov. Paradoxne by ani nešlo o solidaritu a humánnosť. Išlo by predovšetkým o ukážku a značku, že Slovenskej republike sa darí výborne. Túto správu povedal pre český spravodajský portá idnes.cz.

Kiska: Zo vzniku SR som bol smutný

Práve Andrej Kiska má v obľube západo-demokratické hodnoty na ktoré sme si už jednoducho zvykli ( v súčasnom nažívaní je byť „cool“ prozápadným ). Povedať však, že zo vzniku SR som bol smutný je už iná šálka kávy. Hlavne, ked to počujeme z úst prezidenta Slovenskej republiky.

“Pre mňa osobne predstava, že sa Československo rozdelí, že zrazu vzniknú colnice, že budeme musieť stáť v radoch na hraniciach medzi Českom a Slovenskom, bola veľmi smutná,”

V roku 2019 Kiskové „prezidentovanie“ končí a môže sa potom sústrediť na boj o voličov. Či sa mu podarí získať väčšinu obyvateľov na svoju stranu uvidíme. V súčasnej dobe si však môžeme aspoň klásť otázku.

Má šancu sa Andrej Kiska stať Premiérom Slovenskej republiky ?

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/kiska-zo-vzniku-sr-som-bol-smutny-bol-som-velmi-rad-keby-sa-na-slovensko-stahovalo-viac-imigrantov/1261724, https://zpravy.idnes.cz/andrej-kiska-rozhovor-rozdeleni-ceska-a-slovenska-fso-/zahranicni.aspx?c=A171231_104955_zahranicni_kha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

 1. daňový kriminálnik
  boss pozemkovej mafie
  americký doritisapchaj
  lietadlový ogrciavač
  svetový cestovateľ za štátne peniaze
  majdanový revolucionár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články