pondelok, 24 januára, 2022

Kiska nadradil peniaze nad ľudský život

Posledné články

Kiska nadradil peniaze nad ľudský život.

Kiska nadradil peniaze nad ľudský život
Kiska nadradil peniaze nad ľudský život

Hneď v prvý týždeň v úrade prezidenta sa niesol v neodbornosti viesť dialóg. Andrej Kiska zrejme ani nevedel čo vyslovil. Čo by sa dalo zrovnať nie len z neodbornosťou, ale aj z neschopnosťou viesť úrad aký mú náleží.

 

Kiska nadradil peniaze nad ľudský život

Pán prezident si asi neuvedomil čo vypustil z úst: 

“Ja som presvedčený o tom, že ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom,“

zaznelo v rozhovore pre RTVS z prezidentových úst.

Ak chápe prezident túto vetu, tak nadradil peniaze nad ľudský život. Ale niet sa čomu čudovať, keďže išlo o prosbu mimovládnych organizácií, ktoré má tak veľmi rád. Mimovládne organizácie žiadali o dôležitosť ľudských práv a ako za príklad uviedli Čínu. Kiska to zrejme nepochopil a spravil úplný opak. Ktorý sa prieči zdravému rozumu a základným hodnotám ním ospevovanej „demokracie“.

Avšak každý robí chyby a prezident sa za svoj prešľap ospravedlnil a prezidenská kancelária podala vyhlásenie. To však nebola jediná neodbonosť prezidenta.

 

Stretunutie s Macrónom v Bratislave

Andrej Kiska na tomto dôležitom stretnutí povedal túto vetu:

“SEVERNÝ PRÚD 2 JE VEĽMI NEBEZPEČNÁ ZBRAŇ. KEBY RUSKO NECHALO UKRAJINU BEZ PLYNU, ĽUDIA BY TAM ZMRZLI.”

Prezident Kiska si zrejme neuvedomil že na proti nemu sedí človek, ktorý žiadal prezidenta Putin aby mohli francúzke firmy investovať do ruského plynu. To znamená že Kiska bol zrejme zle informovaný a jeho poradcovia mu dosť zle radili v tejto otázke. Keď nepochopil to že Francúzko investovalo do Ruského plynovodu Nord Stream 2 a on na stretnutí s Francúzkym prezidentom tvrdí že je to zbraň!

Pričom samotná fancúzska firma a energetické spoločnosť Total investovala do ruského skvapalneného plynu 20.5%.

Teda nedobornosť Andreja Kiska je dosť väčšia než na začiatku jeho volebného obdobia. Viac o tomto článku si môžete prečítať tu: Politická neodbornosť Kisku – Toto mu zrejme jeho poradcovia nepovedali!

Nerozozná fámy do faktov!

Andrej Kiska zrejme nemá dostatočné informácie a neopiera svoje politické „presvedčenia“ o fakty. Čo by sa skutočne patrilo od hlavy štátu.
Kiska žiadal aby vláda vyhostila ruských diplomatov pri kazue Škripaľ. No dodnes nikto nepodložil skutočne dôveryhodné fakty o tom že v tejto kauze mali prsty ruské tajné služby.

Theresa Mayová už viackrát konšpirovala s rôznymi faktami avšak taktiež nepredložila údaje. Operirala sa o tajné služby mi-6, ktoré mali údajne disponovať dôkazmi no nestalo sa tak.

Teda rozhodnutia Andreja Kisku o vyhostení ruských diplomatov boli nepodložené a scestné. A práve halva štátu by sa mala správať pokojne a z rozvahou. Nuž v tomto a viacerých prípradoch sa tak nestalo.

 

Takže ospravedlní sa Andrej Kiska aj za tieto vážne politické prešľapy, ktoré kazili dobré meno Slovenska v zahraničí. Alebo bude opäť jeho kancelária prezidenta ticho prizerať.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články