Svet

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku +CIA a NSA

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku Táto zrejme pani uviedla na svojom osobnom profile video v ktorom sa rozhorčuje nad tým ako...

Napísal Daniel · >
facebook cenzura

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku

facebook cenzura
facebook cenzura

Táto zrejme pani uviedla na svojom osobnom profile video v ktorom sa rozhorčuje nad tým ako súkromná spoločnosť cenzúruje prejav jednotlivca.
Má však pravdu že Facebook je súkromná spoločnosť a môže si nastaviť pravdivé ako sama uzná za vhodné. Ale je tu otázka nad ktorou sa sama pozastavila.

Prečo sa politika respektíve Merkelová, Európsky parlament ale aj Americký súd, ktorí vyžadovali informácie o úniku dáta súkromných užívateľov.
Samozrejme prijali sa opatrenie ako je napríklad GDPR, avšak to nerieši to že sa cenzúra na sociálnej sieti Facebook stále zvyšuje.

Facebook

Facebook nám stále tvrdí že sa stará o našu bezpečnosť a chce nás chrániť no obmedzenie slova spôsobom ochráni mi príde ako totalitné šialenstvo.
Netvrdím tým že by bola facebook totalitný. Avšak sami uzanajte že má určité črty, ktoré kedysi nemal. Možno je to tým že sa viac spolitizoval ako je normálne.

A určité vlády využívajú Facebook a jeho rozšírenie k svojím mocenským záujmom.
Nebudeme hovoriť ktoré dve, tri štáty zo západu to sú.
Veď aj Rusi kvôli tejto manipulácia zaviedli sociálnu sieť VK.
CIA sama priznala že denne prehľadá X účtov na twitteri. Nemyslím si že by bol facebook na tom inak. Ak si spomínate na tajnú organizáciu USA pod označením NSA tak viete že spoločnosť Facebook,, už dávno nieje slobodné médium!
Pevne verím že vás tento článok zaujal a budete ho šíriť ďalej.

 
 

 

Dnes aktuální téma: o cenzuře na Facebooku a o mlíkaři, který zmizel…Pokud souhlasíte, "šérujte". 🙂

Gepostet von Karolina Stonjeková am Freitag, 31. August 2018

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *