streda, 1 decembra, 2021

Hlasujte v ankete. Bol Kovačič objektívny pri Dankovi a Kiskovi?

Posledné články

Bol Kovačič objektívny pri Dankovi a Kiskovi?
Veľa našich čitateľov nám do komentárov píše o tom, ako nie sú niektorí reportéri a novinári objektívny ku konzervatívnym predstaviteľom. Píšte nám o tom, ako sú neobjektívne postavené otázky, ako sú zaujatí moderátori v diskusiách, ale aj o tom, ako skáču častejšie do reči konzervatívnym politikom. Najviac podnetov od našich čitateľov sme dostali k včerajšiemu článku: Blaha prichytil „podvodníka“ Kisku pri ďalšom podvode? Neuveríte, čo zase spravil?

V tomto článku bol v diskusii Na Telo Andrej Kiska a Andrej Danko s moderátorom Michalom Kovačičom. V ktorom Andrej Danko poukázal na možnú spoluprácu moderátora Kovačiča a Andreja Kisku. Nakoľko Andrej Kiska vedel, už do predu aká dokrútka bude pokračovať. Ale, ako mohol Andrej Kiska vedieť aká dokrútka bude nasledovať? Boli skutočne s TV Markíza dohodnutý? Alebo s Kovačičom?

 

 

[poll id=“50969″]

 

Vyjadrite sa v ankete. Bol Kovačič objektívny pri Dankovi a Kiskovi?

Je skutočne zaujímavé to, ako fungujú naše „objektívne“ média. Zuzana Kovačič Hanzelová je známa, že neznáša stranu Smer-SD (Blaha). Podobne je zrejme na tom aj liberálna žurnalistka Monika Tódová.
Ale naše média sú samozrejme objektívne. Veď, čo by to boli za média, ktoré by nenadviazovali spoluprácu s Americkou ambasádou na Slovensku.

 

Americká ambasáda SME
Americká ambasáda SME

 

Je taktiež samozrejme úplne v poriadku, ak americká abmasáda platí školenie pre vyvolených novinárov?

Školenia slovenských novinárov cez americkú ambasádu
Školenia slovenských novinárov cez americkú ambasádu

Ak majú novinári napojenie na zahraničné abmasády a zrejme aj štruktúry. Vieme potom zabezpečiť ich nezaujatosť. Vieme zabezpečiť skutočnú slobodu slova. Dnes už vieme o tom, ako sa mainstream snaží útočiť na všetko konzervatívne.

Známe je aj prepojenie Denníka N na spoločnosť Eset. Ten mal financovať založenie Denníka N sumou jedného milióna eur. A taktiež je na to podobne aj denník SME. Približne 40% denníka SME vlastní PENTA. Sú, teda tieto média skutočné slobodné?

 


Foto: artur.blog,pravda.sk/files/2017/06/skola.jpg
img.projektn,sk/wp-static/2019/04/usa4.jpg
i.ytimg,com/vi/CEZmr5JdAyg/maxresdefault.jpg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články