streda, 1 decembra, 2021

Perly Juraja Kemku?

Posledné články

Perly Juraja Kemku?

Viac "perál" Juraja Kemku v článku
Viac „perál“ Juraja Kemku v článku

Další Herecký politológ na Slovensku? 

V súčasnosti známa tvár Televízie Markíza Herec, zabávač, divadelník a občas tvár „bulvárnych“ politických novín Juraj Kemka je nevídanou postavou. Na jednej strane pre niekoho charakterovo zábavná postava v mainstreame na druhej strane bábka mainstremového bulváru, ktorá sa priam teší názorom Juraja Kemku. Ako je známe tieto redakcie majú radi „západne“ orientovaných politikov. Pre Kemku je Kiska dobrý anjel a Havel je tak isto tá významná osoba. Putin je samozrejme vrahom všetkého a všetkých ( možno pre neho nebezpečenstvom celej demokracie).

A to je aj významným dôvodom prečo si ho do relácie pod lampu pozýva predstaviteľ západnej „smotánky“ Štefan Hríb . Názorová jednotvárnosť je súčasnou ukážkou liberalného mainstreamu. Práve západná orientácia má byť „zlatým grálom“ všetkého. Slovensku akoby chýbalo kritické myslenie a takéto „osobnosti“ vytvárajú umelohmotný názor, že takáto názorovosť je pravdivá. Herci sa hrajú na politológov a kritickosť myslenia akoby postupne upadala.

Náhodne stretávanie „západo-ideologickej“ smotánky? 

Prečo sa sním stretáva Eugen Korda či Štefan Hríb? Odpoveď je jasná. Práve takéto západne myslenie Kemku evokuje pravdivosť vlastných názorov u Štefana Hríba či Eugena Kordu. Kritickosť myslenia nie je len v obhajovaní pravice a nadávanie po Ficovi či Dankovi. Ide o širokospektrálne vnímanie politického sveta. Bohužiaľ mnoho amatérskych „politológov“ stále amatérsky dúfajú, že ak nebude SMER-SD či zmizne Rusofília nastane nový poriadok.

Perly Juraja Kemku?

https://www.youtube.com/watch?v=2JRv1fkyagk

Jednotvárne hodnotenie politikov. To čo chcel Hríb od Kemku počuť, to aj počul.

Dvaja kamoši. Kemka a Korda ohovárajú po spoločných raňajkách Andreja Danka

Herec by mal ostať hercom a politik politikom . Pekár pekárom a kuchar kuchárom. Takto by sme mohli pokračovať aj nadalej. Neznamená to však, že názor Jurajovi Kemkovi berieme. Je však smutné, že dôveruje ľudom, ktorý sú až neuveriteľne zblížený západom a všetko čo je bližšie k východu treba jednoducho skritizovať .

zdroj: https://www.napalete.sk/perly-tyzdna-roku-2017/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články