nedeľa, 5 decembra, 2021

Havran šokuje…Je Richard Sulík fašista?

Posledné články

Havran šokuje Je Richard Sulík fašista?

Richard Sulík je trápnučký fašista
Richard Sulík je trápnučký fašista

Havran: Richard Sulík je trápnučký fašista. Je teda Sulík fašista?

Sulík fašista?

Publicista a filozof Michal Havran nazval pravicového lídra „trápnučkým fašistom“. Po tomto výroku sa dvaja páni (Sulik a Havran) stretli aby si to spoločne vydiskutovali. Zatial čo Richard Sulik rozprával k veci a razantne na jednotlivé témy.

Od Havrana sa počas celej „show“ nedozvedel prečo trápnučkým fašistom je. Havran viac filozofoval ako hovoril k veci. Diskusia Denníku N v Nu Spirit Bar sa dotkla aj utečeneckej krízy. Kde Havran filozofujúco poukázal, že Islám zásadne menil kultúru v Európe. Filozofoval taktiež nad dilemou kto je lepší Sulík alebo Fico. Líder pravice jasne argumentoval a taktiež upozornil Havrana, že veľa fajčenia „trávy“ škodí jeho pamäti. Celú zaujimavú a miestami „havrano-filozufujúcu“ diskusiu môžete pozrieť tu.

Havran šokuje Je Richard Sulík fašista?

Môžeme tento rozhovor teda aj označiť ako neobjektívny a svojím spôsobom „neprosfesionálny“. V diskusii je vidieť ako sa Lukáš Fila vedie tento rozhovor trocha neobjektívne. Nechcem sa týmto nijak dotknúť pána Fila a ani redakcie Deníka N. Pán Havran sa v tejto debaty držal najme histórie a nejakých tých faktov a definícií o histórií. Ktoré nemusia byť opoctatnené.

Avšak Richard Sulík sa zo srandy odráža na svoj excel. Avšak tento rozhovor naráža aj na „amorálne“ tajné stretnutie predstavitela ĽSNS Mariána Kotlebu a Richarda Sulíka. Avšak podľa určitej definície je Marián Kotleba fašistom podľa RIchard Sulíka.

Takže tu sa trocha vytvára začarovaný kruh. Pán Havran označí za fašistu RIchard Sulíka a Richard Sulík označil Maariána Kotlebu za fašistu. Bol by teda pozvaný do diskusie aj Marián Kotleba aby oponoval vyjadreniu Richarda Sulíka?

V tomto prípade by sa práve Ruchard Sulík v tejto diskusii sedel v pozícii ako sedí Michal Havran. Bola by teda ajv tomto prípade dostatočne „objektívna“ a vôbec bol by Kotleba pozvaný na túto disku. Keďže takmer nikde nepozvú členov ĽSNS do relácií.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ucOH8G7iZ0Y&t

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články