streda, 1 decembra, 2021

Fico a spol odoslali médiam šokujúci odkaz! „Ide vás z nás PORAZIŤ, že? Cez nás neprejdete!“

Posledné články

Fico a spol odoslali médiam šokujúci odkaz! „Ide vás z nás PORAZIŤ, že? Cez nás neprejdete!“

Zdroj: Ľuboš Blaha/Facebook

AHOJTE SLNIEČKA Z MÉDIÍ, IDE VÁS Z NÁS PORAZIŤ, ŽE? 😀

Z Roberta Fica urobili národného štvanca. Zneužívajú políciu, prokuratúru, súdy aj svoje liberálne médiá, aby ho zničili. Už stratili akékoľvek zábrany a dokonca ho v súkromí odpočúvali… Nepomôže.

1. Smer nikdy nebol taký zomknutý ako dnes. Stojíme za Robertom Ficom a budeme ešte tvrdšie bojovať proti fašistickým praktikám Matoviča a Lipšica.

2. Vláda posiela desiatky miliónov do schránkových firiem – myslíte, že niekoho zaujíma, že Fico mal soplík v Grécku? Myslíte, že ľudia nevidia, že oni týmto len prekrývajú svoje zlodejiny?

3. Minister Sulík nevie vysvetliť kúpu ranču za stovky tisíc eur v Austrálii – myslíte, že niekoho zaujíma, že Ficovi ukradli jeho úspory z kancelárie alebo že pojedá slaninu?

4. Nie, zničiť Smer sa vám nepodarí. Jasné, všetci si teraz budeme musieť skontrolovať spálne, či nám tam úchylný voyeur Lipšic nenasadil kamery, lebo takto to fašisti robia. Ale inak ide život ďalej.

5. Ďalej budeme bojovať za ľudí a za Slovensko. Nás fašisti nezastrašia. Dnes sme s odborármi protestovali proti neoliberálnej politike vlády. Nedajú ľuďom ani euro navyše, chcú Slovákov všetkých vyhladovať.

6. Podali sme návrh na odvolanie Krajniaka za lúpež storočia – ukradnúť 24 miliónov v čase, kedy ľudia padali na ústa počas pandémie, to dokážu fakt len slušnoľudia. Každá normálna vláda by už dávno kľakla.

8. Aj Sulík si od nás pri odvolávaní vypočul svoje a kauza Krokodíl Dundee zďaleka nekončí. Pôjdeme po ňom, gaunerovi. Jasné, pročkovia poslušne stláčajú gombíky, ale nebojte sa, príde na nich čas. Na všetkých.

9. Porušili všetky pravidlá, vydali sa cestou zločinu. Vedia, že po zmene vlády príde spravodlivý trest. A chytá ich panika. Aj preto vláda svoj teror každým dňom stupňuje.

10. Nielenže odpočúvajú lídra opozície, oni dokonca zatvárajú novinárov za citáty Ľudovíta Štúra. Včera odsúdili Tibora Eliota Rostasa a ani mu kvôli rúšku nedovolili sa hájiť. A hádajte, kto bol v hlavnej úlohe – hlavným Lipšicovým inkvizítorom bol prokurátor Honz, ktorý kedysi obviňoval aj Roberta Fica.

11. A Rostasa odsúdil sudca Paluda, bývalý kandidát Sulíkovej SaS do parlamentných volieb. Dvaja slniečkarski liberáli, Paluda a Honz, sa rozhodli, že citovať Štúrovcov je extrémizmus. Toto je čistá likvidácia Slovenska.

12. Kriminalizujú alternatívne médiá, kriminalizujú opozíciu, zastrašujú odbory, zneužívajú políciu, odpočúvajú nás, lynčujú nás. A viete, čo im my všetci odkazujeme?

13. Nás neporazíte. Budeme bojovať ako levy. A vyjdeme z toho ešte silnejší. Lebo to, čo Slováci skutočne nenávidia, je hon na čarodejnice.

14. Naše dejiny sú dejinami národných hrdinov, ktorí bojovali za chudobných a za vlasť. A ktorých uštvali tí hore. Uštvali Jánošíka, uštvali Štúra, uštvali Dubčeka. Máme v krvi sympatizovať s ľuďmi, proti ktorým papaláši a cudzopasníci vedú džihád.

15. V Postoji to dnes vyjadrili úplne presne. Slovensko vidí, že z Roberta Fica urobili štvanca, ktorého naháňajú všetci: politici, policajti, prokurátori a v prvom rade médiá. A on nič zlé neurobil. Urputne sa bráni a získal si Slovákov späť na svoju stranu.

Stojíme pri ňom. Jeden za všetkých, všetci za jedného. S úsmevom a novým odhodlaním. Pozdravujeme z parlamentu a odkazujeme Matovičovi, Lipšicovi a celej tej ich fašistickej mafii:

NO PASARÁN! Cez nás neprejdete!

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články