streda, 1 decembra, 2021

EXKLUZÍVNE zábery Vladimíra Mečiara v situácii v akej ste ho ešte nevideli

Posledné články

Bývalý premiér Vladimír Mečiar je dnes za zaslúženom dôchodku. Novinári však stále prinášajú informácie o jeho majetku, pohybe či o oslavách jeho príbuzných. Minulý týždeň jeho dcéra Magda oslavovala svoje narodeniny vo svojom vlastnom hoteli blízko Trenčianskych Teplíc.

No Vladimír Mečiar medzi tým oddychoval vo svojej haciende v Dolnej Porube. Denník Plus sedem dní pristolhol Vladimíra Mečiara, ako vykladá prázdne debničky pri miestnom obchode. Nad dedinou ma vlastný ovocný sad, kde pestuje jablone. Pričom pri nich si dal postaviť dom, záhradu, ale aj detské ihrisko.

„Aký dar som dcére dal, si nechám pre seba,“usmieval sa tajuplne. Špekulácie, že má zdravotné problémy, odmietol. „Zdravie slúži,“ reagoval. Vraj ho aj covid obchádza.“ (Plus sedem dní)

Vladimír Mečiar sa už aktívne politike nevenuje. Neho neúspešný pokus opäť vstúpiť do politiky pred dvomi rokmi nevyšiel. No stále komentuje politiku a ako sám vraví do starého železa ešte nepatrí, aj keď sa už blíži k osemdesiatke.

 

Vladimír Mečiar chata
Zdroj: Tony Štefunko

Vladimír Mečiar
Zdroj: Tony Štefunko

Vladimír Mečiar
Zdroj: Tony Štefunko

Vladimír Mečiar
Zdroj: Tony Štefunko

Vladimír Mečiar
Zdroj: Tony Štefunko

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články