sobota, 16 októbra, 2021

Čo urobil Putin pre Rusko? A jeho svetovú slávu?

Posledné články

Blíži sa deň zúčtovania? “My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže…”

Blíži sa deň zúčtovania? "My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže..."Tak toto je...

Otvoril tajomnú komnatu Showbiznisu? Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: “Najväčšia Slovenská bordelmama…”

Zemetrasenie v showbizne! Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: "Najväčšia Slovenská bordelmama..."Populárny Vloger Danny Kollár spôsobil mediálne šialenstvo videom o najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej,...

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste…

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste..."Volali nám vládni úradníci, že na protivládnom proteste v nedeľu o 14h v Rimavskej Sobote...

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: “Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy…”

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: "Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy..."Opozičny poslanec a líder strany...

Čo urobil Putin pre Rusko?

co urobil putin pre rusko
Čo urobil Putin pre Rusko?

Veľmi pekná téma o tom ako je dnes na tom Ruská federácia aj vďaka Vladmimírovi Putinovi.
Ktorý spravil pre Rusko viac ako iný predstaviteľ v minulosti.

Na sociálnych sieťach a na celom internete je nám podsúvaná falošná informácia o tom ako je Rusko chladné, ako je ekonomicky zaostalé. A ako sa mu nedarí v sociálnych otázkach, ktoré sú v posledných desaťročiach tak zásadne pre obyčajných ľudí. Avšak nie je treba veriť týmto falošných informáciam, ktoré prichádzajú so západu aby tvorili zlú mienku o Rusku.Takže čo urobil Putin pre Rusko?

Podľa najaktuálnejších informácií Putin znásobil v Rusku takmer všetko a to v prospech štátu ako aj obyvateľstva. Takmer za 20 rokov vlády Vladmimíra Putina. Putin za svoje funkčné obdobie 12x zvýšil rozpočet Ruskej Federácie, zvýšil rozpočet na armádu takmer 40 násobne a znásobil HDP (hrubý domáci produkt) 20x. Čo je extrémne číslo.
Rusko predbehlo mnohé štáty vo svojom raste HDP a dostalo sa z 36 miesta na 6 miesto vo svetovom rebríčku HDP.

 

ekonomika ruska
Ekonomika Ruska – Čo urobil Putin pre Rusko?

 

Zlepšil medzinárodné vzťahy a obchod

Osamostatnil Rusko z hľadiská zásobovania potravín. Zlepšil medzinárodné vzťahy s Čínou, Indiou, Brazíliou, Južnou Afrikou a dokonca aj s Amerikou. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí javiť ako pravda. Napokon v zahraničnej politike spravil to čo mu západ môže len závidieť a to ekonomický pakt s názvom BRICS. Čo je najväčší a najsilnejší ekonomické pakt a spoločenstvo na svete. Do ktorého patria už spomínané štáty: Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika (South Africa).

Ukončil vojnu v Čečensku

Putin zrušil  “Chasavjurtovskú zmluvu” čím ukončil prvú Čečenskú vojnu. Čo zlepšilo medzinárodné postavenie Ruska a prispelo k vzťahom medzu Ruskou Federáciou a autonómnou Čečenskou republikou pod správou Ruska. Podobne ako je dnes aj Krym pod správou Ruska.
Taktiež ukončil vojnu z Japónskom z čias 2. sv. vojny. 

 

 

obchod ruska
Obchod Ruska – Čo urobil Putin pre Rusko

 

Obchod – Čo urobil Putin pre Rusko

Vďaka silnému priemyslu v poľnohospodárstve, armádnom priemysle, spracovania kovov a už aj v silnom automobilovom priemysel. Taktiež aj vysokými rezervami nerastných surovín ako sú farebné kovy, železná ruda, plyn a ropa. Je Rusko silným hráčom vo svetovej politike. Takto navrátil pod Ruský štát kontrolu nad 256 zdrojmi nerastných surovín z celkového počtu 259.

Rusku týmito výhodami riadi svetový obchod s plynom, významný obchod s ropou ale najme obchod s armádnou technikou.

Poľnohospodársky priemysel dnes je na druhom mieste. A je možné že bude o pár mesiacov zastávať prvé miesto v globálnom rebríčku. Len tak pre zaujímavosť USA je na 4. mieste.
Rusko sa stalo ekonomickým a obchodným gigantom s ktorým musí trh rátať. A hlavne sa osamostatnilo a ucelilo. Rusku najme pomohli sankcie so strany EÚ, ktoré mu pomohli nadviazať trh s Áziou a zlepšiť tak pozíciu na trhu. A k tomu zvýšiť ešte zisky.

Ak chcete vedieť viac o sankciách odporúčam tento článok: Sankcie ako zbraň, alebo hlúposť západu?  Odporúčam si prečítať najme záver.

 

socialna sfera
Sociálna sféra – Čo urobil Putin pre Rusko

Sociálna sféra

Nieje pravda že sa Rusi majú zle vo svojom štáte. Práve naopak! Príchodom politiky Putina sa plat v Rusku zvyšuje každým rokom. A áno môžu im závidieť aj naše zdravotné sestry alebo učitelia. Keďže platy v Rusku sa znásobili príchodom Putin o 18,5 násobok. Čo je rapídny rekord. Rusi sa majú dnes lepšie než väčšina Európskych obyvateľov.

Znížil vymieranie Ruského národa o 71,5 násobne. A to aj vďaka ľahším pracovným podmienkam. Zlepšení sociálnej úrovne. A skvalitnením potravín. Ktoré sú dnes najkvalitnejšie na svete len v Rusku. Keďže sú tam zakázané GMO (geneticky modifikované rastliny) a taktiež aj pesticídy a iné nebezpečné látky pre ľudský organizmus.
Viac o GMO v tomto článku: Klamstvá o potravinách! Skutočne jeme JEDY!

Zakázal herné automaty čí zničil podnikanie Gruzínskej mafii. A tým aj zlepšil sociálnu otázku.

Zakázal adopciu ruských detí pre Americké páry a to najme kvôli zlým skúsenostiam. Jednalo sa aj o páry komunity LGBT. Takže ja jasné že niečo takéto z Ruska muselo prísť.

 

Chránia svojich občanov a ich zdravie

Toto je bod, ktorý nutne chýba aj západným štátom či aj nám V4. Putin myslí sociálne tak aj preto zakázal dovoz radioaktívnych áut z Japónska. Zakázal dovoz mliečnych produktov z Litvy a to zatiaľ dočasne. Taktiež zakázal dovoz alkoholu z Česka po tom čo sa priotrávili Český občania nekvalitných alkoholom.

A taktiež aj dovoz zahraničného ovocia, obilnín mäsa a iných produktov z USA a EÚ. Nie sa čomu čudovať, kdeže vo väčšine išlo o nekvalitné a nezdravé potraviny, ktoré boli v nesúladne s predpismi Ruskej poľnohospodárska a potravinárska komory.

 

ruske zlate rezervy
Ruské zlaté rezervy – Čo urobil Putin pre Rusko?

 

Putin v Rusku navýšil zlaté rezervy 48 násobne. Čím sa tieto zlaté rezervy stali medzi najväčšie na svete. Avšak najväčšie zlaté rezervy má Vatikán.
Tieto zlaté rezervy poslúžia na zničenie doláru a posilnenie politiky BRICS.
Táto operácie pod názvom dvojitý orlo sa už začala. Preto pomaly padajú akcie dolára. 

armáda
Armáda – Čo urobil Putin pre Rusko?

 

Armáda – Čo urobil Putin pre Rusko?

Bezpochyby najsilnejšia, najmodernejšia a najlepšie vycvičená armáda na svete. Áno samozrejme príde tu otázka a čo USA a Čína? Veď USA má vraj najsilnejšiu armádu na svete.
Ak by to bola teda pravda tak by už dávno bola vojna medzi Rusko a USA + EÚ. Keďže sa tak nestalo tak je to jasným dôkazom o tom že je niekde v Americkej armáde vysoký nedostatok and Ruskom.

 

Americká armáda sa topí v problémoch financovania svojich vlastných systémoch, ktoré sú predražené a zväčša končia fiaskom. Alebo predĺžením termínu o 200 až 300%.
Amerika pred pár mesiacmi vypustila na more bojovú loď, ktorú musela do pár hodín vrátiť do prístavu. Kvôli tomu že do nej zatekalo. Mala nedokonalé spojenia konštrukcie, behali po nej krysy a iné problémy.
Následne pred dvomi mesiacmi vypustili svoj najnovší torpédoborec ktorému pod troch hodinách vo vode odišiel motor.

Systémy vzdušnej obrany, ktoré USA predalo Poľsku boli nefunkčné. A nedali sa nijako použiť. Stíhačky, ktoré nakúpila Slovenská vláda, ktoré sú zjavne zo strany USA predražené a ešte zastaralé. Ktoré nám budú k ničomu a daný model padá za letu po celom svete. A nie len to svedčí o nekvalite Amerických zbraní.

Ich slávne systémy patriot nedokážu zachytiť ani jednú stíhačky alebo akúkoľvek Ruskú raketu. Amerika je proti Rusku bezbranná. Poviete si že je to výmysel toto je silná veta. No ale je to v skutočnosti pravda.

Rusku sa nepotápajú bojové lode za chodu ako je to v USA:

Potopenie Americkej bojove lode
Potopenie Americkej bojove lode

 

Výskum amerického vojenského námorníctva skonštatoval:

Rýchlosť nasadenia bojových lodí USA sa znížil za 25 rokov na minimum. A to kvôli opravím a technickým problémom (výsledok môžete vidieť vyššie). A v roku 2018 bolo námorníctvo USA schopné použiť len 15% bojových lodí kvôli týmto problémom.

 

 

Ruské armádne systémy – Čo urobil Putin pre Rusko

Rusko má najmodernejšiu armádu čoho dôkazom sú najdokonalejšie vojenské systém, ktoré nemá žiadny štát.
Nebudem tu vypisovať všetky Ruské armádne systémy avšak nieje možne sa proti nim dnes nejako ubrániť. Ako chcete zastaviť Rusku medzikontinentálnu raketu, ktorá letí X tisíc kilometrov za hodinu. Ktorú Americké systémy ledva zachytia. Ako ju chcú zostreliť?

https://www.youtube.com/watch?v=cf_cjAutcY8

Ako chcete zostreliť raketu, ktoré “hekne” (hacking) iné systémy a ničí ich riadiace jednotky. Nabúrava systémy rakiet, ktoré sú proti nej vyslané a obracia cudzie rakety na ich miesto odpalu. Čím použije nepriateľskú raketu proti nepriateľom. Balistické Ruské rakety dokážu automaticky vysielať falošné ciele aby ich nič nemohlo zamerať a trafiť, taktiež kopírujú hranice, takže neporušujú medzinárodné práva. A môžu byť vystrelené s akéhokoľvek miesta na svete.

Ruská jadrová raketa si vyrába vlastnú energiu za letu. Takže dokáže letieť vlastne nepretržite. Dokáž vletieť pod oceán a vynoriť sa kdekoľvek na druhej strane zeme. Ruské raketové systémy sú najdokonalejšia na svete.

Tieto rakety samozrejme dokážu ničiť aj vesmírne systémy.

Kinžal

Taktiež tu máme ruská systém “KINŽAL”. To sú nadzvukové rakety, ktoré letia 15 až 20Ma. Pre porozumenie je to 15-20 násobne rýchlejšie než rýchlosť zvuku. Takúto raketu nemá nikto.

 

Samrat

Ruská atómová zbraň, ktoré nesie 200 kilo ton atómovej látky. Je to jedna z najsilnejších zbraní Ruska a najsilnejšia a najnebezpečnejšia zbraň na svete.

 

Satan – RS-28 Sarmat

Americký opis tejto zbrane je stan druhej generácie. Avšak Ruský a oficiálny názov je  RS-28 Sarmat. Je to veľmi nebezpečná zbraň. Hádam nebezpečnejšia než tá vyššie uvedená. Je navrhnutá a jedinečná, keďže žiadna iná raketa na svete nedokáže to čo dokáže  RS-28 Sarmat. Ak by nastala voja s USA tak by táto raketa bola odpálená avšak nie na Americké mestá ale do mora. Čím by sa vytvorila super cunami, ktorá by spláchla západnú čast USA do mora. Nejako podobne ako sa to stalo v Japónsku kvôli zemetraseniu avšak toto by bolo X-krát horšie a najme silnejšie.

Ak by ste boli Americký prezident chceli by ste viesť vojnu proti štátu, ktorý môže petinu vašej zeme spláchnuť do mora?  Táto raketa dokáže zničiť celé USA ak sa vystrelí do národného parku Yellowstone, kde sú vulkány a pod zmenou je mega kráter, ktorého erupcie by mohli bez problémov zničiť USA.

 

Poseidon

Zbraň ktoré sa západ bojí a píšu o nej takmer každý týždeň nejaké západné bulvárne články a média. Poseidon je na diaľku riadená bojová ponorka, ktorá nesie jadrový arzenál. Môže precestoval celý svet a vynoriť sa pri brehu USA bez povšimnutia. Je to veľmi nebezpečná zbraň.

Vesmírne programy

Nebudem to teda rozpisovať. Jedná sa o rakety, ktoré bez problémov vyletia do vesmíru a zničia akýkoľvek objekt. A preto prezident Donald Trump navýšil armádny rozpočet USA a dal zriadiť vesmírny armádny program. Keďže sa USA obáva týchto rakiet a nových systémov Ruska.

 

Ak chcete vedieť viac o týchto zbraniach odporúčam si pozrieť toto video: 

K téme Ruská armáda odporúčam tieto články:

Ako to vyzeralo na Rusko cvičení VOSTOK 2018?
NATO usporiadá najväčšie vojenské cvičenie za posledné roky. 

Ale taktiež aj názory iných:
Paška: Rusi vojenskou technikou predčia USA

Znížil korupciu – Čo urobil Putin pre Rusko

Putin sa postaral o to aby v Rusku neboli zahraničný agenti a mimovládny organizácie pod správou Sorosa a iných oligarchov.

Putin zakázal vládnym špičkám, politikom, sudcom a vysoko postaveným úradníkom vlastniť bankové účty v zahraničí. Čím odstavil korupciu a sprehľadnil finančné toky peňazí politikov.
Zakázal vmiešavanie neziskových a mimovládnych organizácií do Ruskej politiky. Napríklad ako je tomu na Slovensku vďaka nemenovaným politikom. Taktiež dal na čiernu listinu západných oligarchov ako je: Jakub Rothschild, 4. barón, David Rockefeller a nám dosť známy George Soros. 

Čím odstavil vmiešavanie a kontrolu Ruskej politiky Amerikou.

 

Omedzil moc oligarchov – Čo urobil Putin pre Rusko

Kto je oligarcha? Je to podnikateľ alebo finančná skupina, ktorá je nesmierne bohatá a zvyčajne má kontakty na vládne špičky.
Zákonom a reformami zakázal sa oligarchom ale taktiež aj korporáciám či iným finančným skupinám zapájanie sa do politiky. Ale aj kontakty či prepojenie na vládnych funkcionárov.

 

zivotne prostredie
Životné prostredie – Čo urobil Putin pre Rusko

Pomohol rapídne životnému prostrediu – západ sa má čo učiť

Zakázal a a zakázal vyvražďovaniu ruskej zveri kvôli obchod. A hlavne sa zastal zabíjaniu mláďat tuleňa a obchod s ich kožušinami.
Ako som už spomínal zakázal pesticídy a GMO rastliny. A taktiež je v Rusku omedzené nakúpiť mikrovlnku, ktorá vyžaruje mikrovlne žiadrenie. Ktoré je nebezpečné najme pre deti a starších ľudí.

 

Omedzil fajčiarov

V Rusku novonarodený občania majú zákonom zakázané fajčiť. Je to pre nich nelegálne. Takto sa Putin ale aj vláda snaží predísť ochoreniam rakoviny a zhoršujúcemu sa zdravotnému stavu fajčiarov. Ale aj znečisťovaniu ovzdušia a zvýšenému počtu skleníkových plynov, ktoré vznikajú fajčením. Je to skvelý krok, ktorý okopírovali aj škandinávske krajiny.

A chvália sa tým ako keby to bol ich nápad.

 

Čo urobil Putin pre Rusko?

Ako vidíte nieje toho málo čo Vladimir Vladimirovič Putin prezident Ruskej federácie stihol spravil až roky svojho vládnutia pre Rusko a ruský ľud.
Takže ak vám bude nabudúce niekto tvrdiť o tom že je Rusko zaostalé alebo že sa tam nežije dobre. Tak tu máte v tomto článku dôkaz o tom že to nieje pravda. Ruský životný ako aj ekonomický sektor sa rapídne zvýšil. Rusom sa žije lepšie. Asi najlepšie za svojej existencie. A západ a najme Amerika môže len ticho závidieť. Keďže v Amerike žijú na dlh a toto čo majú Ruskí občania si nemôžu dovoliť.

Takže to čo urobil Putin pre Rusko je extrémna premena Ruska na “Super Veľmoc”.
Ako dôkaz odporúčam aj toto video:


Zdroj: 
http://mycancerfreeworld.com/co-urobil-putin-za-12-rokov-v-rusku/
https://cz.sputniknews.com/svet/201807247775130-usa-torpedoborec-zkousky-zumwalt/
https://cz.sputniknews.com/svet/201809278142538-letadlove-lode-usa-hruza/
https://twitter.com/o_gilvi/status/1026086796915093504/photo/1
https://cz.sputniknews.com/svet/201808067844094-foto-latdlova-lod-USA/


Foto:
https://twitter.com/o_gilvi/status/1026086796915093504/photo/1
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/5/29/2951235/2951235_1200x.jpeg?rev=4
https://mundo.sputniknews.com/prensa/201710251073466233-economia-rusia-inversiones-crecimiento/
https://cnn.com/cnnnext/dam/assets/180531144555-09-moscow-attractions—moscow-business-center-skyscrapers.jpg
https://sputniknews.com/business/201612061048242614-gold-russia-china/
https://unsplash.com/

PODPORTE NAŠU PRÁCU

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 COMMENTS

    • Dobrý deň prajem,

      v priebehu týždňa vám na vašu otázku odpoviem článkom. Ak vám neprekáža si počkať na odpoveď.
      Ďakujem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Posledné články

Blíži sa deň zúčtovania? “My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže…”

Blíži sa deň zúčtovania? "My sa tých lotrov nebojíme! Matovič s Mikasom sa môžu aj o zem ohádzať, nič im to nepomôže..."Tak toto je...

Otvoril tajomnú komnatu Showbiznisu? Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: “Najväčšia Slovenská bordelmama…”

Zemetrasenie v showbizne! Kollár zverejnil fotografiu, ktorá spôsobila PEKLO: "Najväčšia Slovenská bordelmama..."Populárny Vloger Danny Kollár spôsobil mediálne šialenstvo videom o najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej,...

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste…

Na smiech alebo zaplakanie? Ficovi ZAKÁZALI spievať na protivládnom proteste..."Volali nám vládni úradníci, že na protivládnom proteste v nedeľu o 14h v Rimavskej Sobote...

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: “Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy…”

Pomsta za Generála? Fico tam, kde by ste ho nečakali: "Ten Liberalizmus nás ZABIJE! Nastal čas naprávať zlyhania a prešľapy..."Opozičny poslanec a líder strany...

Nečakaná RANA pre Šeligu: “Podobných DILINOV sme volali PI*Z! Šeliga si utiera papuľu o…”

Nečakaná RANA pre Šeligu: "Podobných DILINOV sme volali PI*Z! Šeliga si utiera papuľu o..."KEĎ SI ŠELIGA UTRIE PAPUĽU O PLUKOVNÍKA ZURIANA"Ťažko sa hľadajú slušné...