streda, 1 decembra, 2021

Clintonova zaútočila na Trumpa. Takto trefne zareagoval Trump!

Posledné články

Clintonova zaútočila na Trumpa. Takto trefne zareagoval

Zdá sa, že boj medzi Trumpom a Clintonovou neustupuje ani po 3 rokoch. Mainstream už dávnejšie pred voľbami pasoval Hillari za historickú prvú prezidentku USA. Clintonova a mainstream však dostali poriadne cez “drzkukeď výsledky vyšli úplne opačne. Skryté volicstvo ukázalo svoju masívnu silu. Po prehre nasledoval mix kampaní proti Trumpovi. Dokonca sa v USA pohráva s myšlienka, že Trump je tam vďaka Rusku.

Za všetko môže Rusko

Celá kauza prišla, keď Hillary Clintonová nazvala členku snemovne reprezentantov USA zo štátu Havaj Tulsi Gabbardovou obľúbenkyňou Ruska. Clintonova tak isto pokračovala a nazvala bývalú prezidentskú kandidátku Bill Steinovou ruskou agentkou. Takto v minulosti mainstream obviňoval aj samotného Trumpa.

Reakcia Trumpa prekvapujúco šokovala
Nie je pochýb, že Donald Trump je americkým patriotom. Jeho odpoveď však prekvapila. Vo svojom statuse na sociálnej sieti priznal, že ma rad nie len Rusov, ale aj všetkých ľudí.
“Ako ste počuli.

Clintonova zaútočila na Trumpa. Takto trefne zareagoval

Aj ja som bol označený za obľúbenca Ruska. Naozaj mám rad Rusov a všetkých ľudí“ napísal prezident Spojených Štátov Trump.

Slova Clintonovej ste mohli počuť v rozhovore pre Capmaign HQ.

Bráni sa aj Gabbardová

Bráni sa, aj Tulsi Gabbardová, ktorá obvinila Clintonovu z pokusu očernit jej osobu. Bráni sa však aj Gabbardová, podľa ktorej je Clintonova stelesnenie korupcie a podnecovania vojny.
Zdá sa, že protiruska tematika bude americkú politiku držať veľmi dlho. Bude aj Joe Biden (hlavný super Trumpa) využívať protirusku rétoriku?

zdroj: https://ac24.cz/-/hillary-clintonova-znovu-zautocila-na-trumpa-takto-trefne-zareagoval

foto: https://www.washingtontimes.com/news/2019/may/9/hillary-clinton-haunts-2020-election-as-an-angry-g/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články