pondelok, 29 novembra, 2021

Boj medzi Ficom a Kiskom pokračuje

Posledné články

Boj medzi Ficom a Kiskom pokračuje

Boj medzi Ficom a Kiskom pokračuje
Boj medzi Ficom a Kiskom pokračuje

Po komentovaní výsledkov komunálnych volieb sa bývalí premiér Slovenskej republiky Robert Fico ostro vyjadril k súčasnému prezidentovi Andrejovi Kiskovi.

Začalo to tým, že Andrej Kiska ostro skritizoval políciu, ktorá začala vyšetrovať organizátorov protestov Za slušné Slovensko. Prezidentovi sa taktiež nepáčil rozhovor, ktorý bývalí Premiér poskytol týždenníku ECHO. Podľa Fica celú organizačnú kampaň platí kontroverzný finančník George Soros.

„Dnes už vieme, že organizátori tých demonštrácií po vražde Jána Kuciaka boli z organizácií, ktoré platí George Soros. My dobre vieme, kto sa s kým schádzal a akú úlohu v tom čase zohrával. Všetko to pôjde von, až bude jasné, kto si objednal vraždu,“ povedal týždenníku ECHO líder strany SMER-SD Robert Fico

Fico v politike nekončí 

Robert Fico sa taktiež vyjadril, že v politike rozhodne nekončí práve naopak je pripravený zabojovať o ďalšie víťazstvo SMERU-SD. Síce SMER-SD v prieskumoch postupne stráca pôdu pod nohami a preferencie klesajú stále netreba zabúdať, že SMER-SD je tak či tak najsilnejšia ľavicová strana, ktorá má ešte 2 roky šancu zlepšovať svoje preferencie skutkami a taktiež marketingom.

To či sa to SMERU-SD podarí a dokáže obhájiť víťazstvo sa dozvieme o 2 roky (keď sa súčasná rozhádaná koalícia nerozpadne ešte skôr). Prezidenta Kisku slová Roberta Fica rozčarovali. Kiska túto tému otvoril medzi študentmi v Banskej Bystrici a upozornil, že urobí všetko preto aby sa ľudia na Slovensku nebáli.

„Poslanec Fico nám cez Česko odkázal, že slušní ľudia na Slovensku majú mať strach, že stále má moc a že stále vie veci meniť a ľudí zastrašiť. Ako prezident urobím všetko pre to, aby sa slušní ľudia na Slovensku nebáli.“ povedal prezident Kiska

Fico to dlho nevydržal a pre Denník N posiela pre Kisku tvrdý odkaz

„Prezident Andrej Kiska na mňa, ale i na štátne inštitúcie opäť hrubo zaútočil, pričom vo svojom vyjadrení niekoľkokrát použil slovo slušnosť. Chcem Andrejovi Kiskovi odkázať, že ako človek, ktorý v spolupráci s pozemkovou mafiou okradol obyčajného človeka o lukratívny pozemok, krajinu o nezaplatené dane, by mal s pojmom slušnosť narábať oveľa opatrnejšie.“ vyjadril sa Robert Fico 

zdroj: https://www.napalete.sk/fico-kiska-by-mal-so-slovom-slusnost-narabat-opatrnejsie/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články