pondelok, 24 januára, 2022

Blaha kriticky na adresu USA. „Trump je ťažký čávo, že ani zámienku na vojnu nepotrebuje

Posledné články

Blaha kriticky na adresu USA. „Trump je ťažký čávo, že ani zámienku na vojnu nepotrebuje.
To, čo spáchalo USA voči Iránu je teroristický čin. Nijak inak sa nedá označiť správanie USA voči Iránu. Tieto krajiny neboli vo vojnovom konflikte, takže kroky USA sú terorom pre Irán.
Samozrejme náš mainstream už začal hľadať dôvody prečo sa tak stalo. Ale hlavne vykresľovať USA za nevinný štát.

 

USA zaútočilo na Irán
USA zaútočilo na Irán – hnonline.sk

 

Liberáli zrejme majú heslo: „za všetkým hľadaj Putina„. Treba všetko použiť proti Rusku a na ospev USA a EÚ. Tento útok je jasným zlyhaním USA a ukážkou terorizmu vo svete, za ktorým stojí USA. Svetoví predstavitelia odsudzujú kroky Trumpovej administratívy. Na Slovensku tieto kroky odsúdi Ľuboš Blaha, Peter Marček, ale aj Eduard Chmelár.

 

Blaha kriticky na adresu USA. „Trump je ťažký čávo, že ani zámienku na vojnu nepotrebuje

Ľuboš Blaha sa vyjadril k útoku USA na Iránskeho Gen. mjr. Gásem Solejmána.
Ľuboš Blaha na svojej facebook stránke:

 

Americký prezident Trump je v dejinách vojen jedinečný úkaz.

EŠTE AJ FAŠISTI SI VYMÝŠĽALI ZÁMIENKY NA VOJNU…

Keď chceli Japonci v 1931 napadnúť Čínu, tak zinscenovali útok na vlastnú železničnú trať v Mukdene. A šup – bola zámienka na vojnu. Hitler postupoval podobne v Poľsku v 1939 – esesáci sa prezliekli do poľských uniforiem a zinscenovali útok v Gliwiciach. A šup – bola zámienka na vojnu.
Ešte aj Bush s Blairom si pri vojne v Iraku vymysleli zbrane hromadného ničenia – a síce to bol od počiatku podvod, ale aspoň si dali tú námahu a hľadali zámienku na agresiu.

 

TRUMP JE AŽ TAKÝ ČÁVO, ŽE ANI ZÁMIENKU NA VOJNU NEPOTREBUJE

Ale Trump – to je úplný kráľ mäsiarov. Ten ani len nepredstiera, že Irán je tu ten zlý agresor. Žiadne zámienky, nič. Dá to na hulváta. Horšie ako Hitler. On si proste len-tak z plezíru odpáli druhého najvýznamnejšieho politika Iránu, urobí to na pôde suverénneho Iraku a mädlí si ruky, že vyvolá vojnu a naláka na to voličov pred americkými voľbami. Choré! Hlavná vec, že to isté kedysi vyčítal Obamovi – že zaútočí na Irán, aby vyhral voľby. Obama to neurobil, Trump áno. Čisté psycho.

 

OD USA SA ODVRACAJÚ UŽ AJ SPOJENCI

Od USA už dali ruky preč aj spojenci. Vraždu Solejmáního odsúdili aj Briti, Nemci a Francúzi. Pompeo vyplakáva, že Európa sa postavila USA chrbtom. Tvrdo túto nechutnú vraždu kritizujú aj americkí Demokrati, vrátane socialistov ako Bernie Sanders. V Británii líder opozície Jeremy Corbyn posiela list predsedovi vlády s otázkou, či do toho nie je zapletený a či bol o atentáte na Solejmáního vopred informovaný.

Iránsky generál Gásem Solejmání
Iránsky generál Gásem Solejmání

 

AMERIKE OSTAL UŽ IBA IZRAEL – A ČAPUTOVÁ

Ťažká kritika ide z Ruska a Číny. Celý svet je pobúrený porušením medzinárodného práva. Ešte aj NATO pozastavilo svoje výcvikové aktivity v Iraku. Dokonca aj bábková americká vláda v Iraku je rozzúrená z toho, že Američania porušili všetky dohody. V Iráne a Iraku sú masové protesty. Irán sľubuje odvetu, vysiela prvé strely na americké ciele. Nikto Američanov nechce. Nikto. Američanom ostal už len Izrael. A Čaputová. Gratulujem.

 

SLOVENSKO MUSÍ UKÁZAŤ PRINCIPIÁLNOSŤ

Slovensko vždy kládlo dôraz na dodržiavanie medzinárodného práva – teraz to nemôže byť inak. Ak neodsúdime americký útok, už nikdy viac naše postoje nebudú brané vážne. Nedá sa odsudzovať Rusov a tlieskať Američanom. Nedá sa vyplakávať o medzinárodnom práve v prípade jedných a mávnuť rukou v prípade druhých. Majme česť!

 

NIKTO NECHCE VOJNU, ALE TO NEDÁVA PRÁVO AMERIČANOM VRAŽDIŤ

Jasné – nikto nechce vojnu. Všetci chceme zmierniť napätie. Všetci chceme rokovania. Všetci túžime po mieri. Ale vinník musí byť pomenovaný a potrestaný. Tuto neplatí žiadne vykrúcanie. Amerika sa zachovala ako darebácky štát. Môžeme to povedať nežnejšie. Môžeme to povedať diplomatickejšie. Rozumiem. Ale musíme to povedať.

 

AGRESORI NAKONIEC VŽDY BUDÚ POTRESTANÍ

Agresori z roku 1931 a 1939 boli potrestaní. Japonci aj Nemci. Agresori z roku 2003 ešte unikajú spravodlivosti, ale už všetci vedia, že klamali. Bush aj Blair. Agresor z roku 2020 patrí pred Medzinárodný súdny dvor. Zaslúži si exemplárny trest. A teroristický útok USA musí byť tvrdo odsúdený.

 

TU KONČÍ VŠETKA SRANDA

Na záver len jeden obrázok, ktorý perfektne vystihuje celú situáciu. Za všetko môže Irán, pretože si postavil hranice príliš blízko americkým vojenským základniam… Bolo by to smiešne, keby z toho nehrozil jadrový konflikt. Ide o nás všetkých! Prekliati americkí imperialisti!
Mier!

Blaha kriticky na adresu USA. 'Trump je ťažký čávo, že ani zámienku na vojnu nepotrebuje
Blaha kriticky na adresu USA. „Trump je ťažký čávo, že ani zámienku na vojnu nepotrebuje

 


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2507357669502797?__tn__=K-R
Foto: ht.aimg.sk/magaziny/Sp7lBA7BSAmpiNIYr4QtyA.1280~Donald-Trump.jpg
i.ytimg,com/vi/fEE8dISM1nU/maxresdefault.jpg

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články