Magazín

Andrej Kiska KLAMAL! Hradil obe kampane cez spoločnosť KTAG.

Andrej Kiska klamal! Prezident Andrej Kiska hradil obe kampane cez spoločnosť KTAG. Prezident Kiska tvrdiť že svoju prezidentskú kampaň platil výhradne zo...

Napísal Daniel · >
Andrej Kiska KLAMAL! Hradil obe kampane cez spoločnosť KTAG.

Andrej Kiska klamal! Prezident Andrej Kiska hradil obe kampane cez spoločnosť KTAG.

Prezident Kiska tvrdiť že svoju prezidentskú kampaň platil výhradne zo svojho osobné účtu. No dôkazy nasvedčujú niečomu inému.

 

Teraz je len otázka či Pán prezident vyvodí zodpovedonosť aj voči sebe. Ako to požadoval voči koalícií a ministrovi vnútra.

 
 

Pán Kiska vstupoval do politiky za účelom očistiť politiku a vrátiť dôveru občanom v štátne orgány. No je rozumné sa pýtať či sa tak stalo. Keďže sám prezident zneužíval funkciu verejného činiteľa a zvolával radu bezpečnosti štátu, ak nebolo podľa jeho pravidiel. Naposledy tomu tak bolo pri údajne „nepotvrdenej“ kauze skripaľ.
Je rozumné sa pýtať čo ma kauza skripaľ z bezpenočnosťou Slovenskej republiky?!
Len tak na pre informáciu: Theresa May je vyšetrovaná pre údajné falošné správy a zinscenovanie o svetovej blamáže pri tejto kauze skripaľ.

Andrej Kiska klamal

 

Kiska:
Teraz sa ukazujú ako jeho kauzy ako platil svoju predvolebnú kampaň, jeho údajné podvody z pozemkami, prepojenie na mimovládne štruktúry a ďalšie korupcie do ktorých bol pán prezident zapojený.

Nedá mi nespomenúť aj jeho výroky a obhajobu štátneho orgánu NAKA. Kde obhajoval ministra vnútra a žiadal disciplinárne konanie voči Harabinovi. Ktorý povedal že NAKA je po ministrom vnútra nezákonná!
Čomu aj súd vyhovel a dal za pravdu Pánovi Harabinovi.

 

Neskôr sa Kiska nezhodol s predstaviteľmi strany Smer-SD a už zrazu požadoval a argumentoval že NAKA je nezákonne pod ministrom vnútra.
Je normálne sa pýtať či má pán Kiska niečo s pamäťou? Alebo je len tak isto ako pán Fico podľa jeho vlastných, tvrdení „populista

Dôkazom toho že v jeho daňových správach nebolo vždy všetko v poriadku je aj to, že robil opravné daňové priznania. Ak mal teda všetko podľa zákona prečo bolo nutné robiť daňové opravky?!
Samozrejme neskôr aj zaplatiť (KTAG) pokutu daňovému úradu. Čo je jasné priznanie tomu že spravil vraj podvody v daňových priznaniach.

Taktiež

 

Pán Prezident Kiska: Vedome klamal a zavádza Slovenských občanov!

 

Môžte ťa tiež zaujímať:  Skutočná tvár Andreja Kisku chceli by ste, aby pokračoval v úrade prezidenta?

Zdroj:
eurorespekt
topky
parvda

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

One Reply to “Andrej Kiska KLAMAL! Hradil obe kampane cez spoločnosť KTAG.”

  1. Do basy s ním.
    Je to hanba čo tu ten kretén robí. Pácha len vlastizradu a robí na vo svete hanbu. Ovraciať lietadlo to áno. Ale spraviť dobré meno to už nie.
    Hanbím sa za takéhoto prezidenta.!!
    Nech rýchlo páli do basy!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *