streda, 1 decembra, 2021

Andrej Danko vyhlásil vojnu Kotlebovi! Takto si Uhrík podal Andreja Danka!

Posledné články

Danko vyhlásil vojnu Kotlebovi! Uhrík naložil lídrovi SNS
Falošný národniar, falošný kapitán, falošný…

Ešte v roku 2016 sa Andrej Danko orientoval na Kotlebovcov. Za úlohu si dal, aby ĽSNS jednoducho nefungovala a nekandidovala v roku 2020. Ostré slová, ako „urobím všetko, aby ĽSNS nefungovala“ sú dnes už páse. Dnes je ĽSNS v prieskumoch dvakrát silnejšia ako SNS. Andrej Danko tak boj s Kotlebovcami postupne prehráva. Naopak ĽSNS čoraz viac rastie a dokonca v prieskumoch predbehuje aj pravicové strany.

Danko vyhlásil vojnu Kotlebovi! Uhrík naložil lídrovi SNS
Falošný národniar, falošný kapitán, falošný…

Danko vyhlásil vojnu Kotlebovi! Uhrík to nevydržal a povedal to, čo si myslí o Dankovi!
Falošný národniar, falošný kapitán, falošný.

Politická vojna proti Kotlebovcom sa v praktickosti nepodarila. Dnes sú mnohé politické strany v úpadku a naopak ĽSNS ide čoraz viac hore. Akoby každé jedno očiernovanie bolo pre ĽSNS len reklamou, ktorá im naháňa ďalších voličov. K článku od Aktualít „Danko pred štyrmi rokmi vyhlásil vojnu Kotlebovi. Svoj boj s ĽSNS prehral“ Sa vyjadril Europoslanec Milan Uhrík, ktorý tentokrát okomentoval lídra SNS Andreja Danka. Podľa Uhríka je Danko nielen falošný národniar, ale tak isto aj falošný doktor či falošný kapitán.

VOLIŤ SNS ZNAMENÁ VOLIŤ NÁKUPY AMERICKÝCH ZBRANÍ A VYSIELANIE VOJAKOV PROTI RUSKU

Danko prehral a prehrá jednoducho preto, lebo je falošný národniar. Rovnako ako je falošný kapitán aj falošný doktor. Namiesto toho, aby obhajoval národné záujmy venoval čas tomu, ako nás umlčať a zničiť. Hlúposť a arogancia v jednom, aké efektívne… My so stranami, ktoré presadzujú národné a tradičné hodnoty nemáme problém spolupracovať, aj keď sa v menej dôležitých otázkach naše názory niekedy odlišujú. Dôkazom je aj naša spoločná kandidátka so 4 ďalšími národnými a kresťanskými politickými stranami. Voliť SNS je jednoducho nezmysel a už dnes je to prepadnutý hlas, ktorý v konečnom dôsledku len pomôže liberálom prevziať moc.

https://www.youtube.com/watch?v=NrsIMTtW8zY

Zdroj: https://www.aktuality.sk/clanok/755378/danko-pred-styrmi-rokmi-vyhlasil-vojnu-kotlebovi-svoj-boj-s-lsns-prehral/?fbclid=IwAR2Sxe3Q134OrPfTmNxSpWOsPTtELSAzVdAJUnsZxUs-_8YsT9m5hSDXUCA

https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/

Zdroj foto: https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/radovan-branik-urade-bbsk-falsovali-evidenciu-dochadzky-zamestnancov/attachment/milan-uhrik-a-marian-kotleba/-Kotleba, Uhrik

TASR-https://www.tvnoviny.sk/domace/1943177_andrej-danko-a-sns-podporia-schodzu-na-jeho-odvolavanie-Danko

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články