streda, 1 decembra, 2021

Andrej Danko šokuje o prudkom konci. Čo sa stalo? Je Denník N prepojený na prezidentský palác?

Posledné články

Andrej Danko šokuje o prudkom konci. Čo sa stalo? Je Denník N prepojený na prezidentský palác? Líder strany SNS sa zúčastnil predvolebnej diskusie v Novom Čase, kde rozprával o nových zmenách, ale aj o tom, čo sa mu v jeho rzertoch podarilo za štyri roky.

Opozícia kritizuje rozhodnutie vlády dať ľuďom trinásty dôchodok v skrátenom legislatívnom konaní a taktiež cesná daň a iné návrhy koalície. Andrej Danko taktiež hovorí o tom, ako na neho podala opozícia desiatky trestných oznámení.

Andrej Danko:

„Prosím Vás, ale táto psychppatia v tejto spoločnosti, že sa rovno dávajú trestné oznámenia.“

Andrej Danko obhajuje svoje rozhodnutia, ako sú príspevky na obed pre školákov, sto eur pre prvákov. Ale aj dvästopädesiat tisíc dôchodcov bude mať o päťdesiat eur viac. Andreja Danka zrejme hnevá to, ako sa k nemu stavia široká verejnosť. To ako na neho šponili, ale na konci dňa sa mu nikto neospravedlnil, keď sa fakt stali lžou. Ako sa hovorí označovali ho ako kapitána, plagiátora, zlodeja.

 

Andrej Danko šokuje o prudkom konci

Andrej Danko priznal, že ak za jeho vedenia nedosiahne strana viac než 5% tak odchádza z politiky. Konekrétne sa pripravuje prejsť do opozície. Najviac mu vadí to, že ľudia v skutočnosti nevnímajú politiku. Skôr sa pozerajú na cirkus, ako robí Igor Matovič.

Víziou Andreja Danka je väčší štát. To podľa neho to predstavuje centralizácia školstva. Teda to, že sa školy dostanú do rúk štátu. Chce skúpiť stavebnú sporiteľňua aby Slovensko kúpilo naspäť energetické subjekty. Ak Andrej Danko vyhraje voľby tak plánuje požičať približne od desať do pätnástich miliárd eur na dostavbu dvestoosemdesiat kilometrov ciest a a nemocníc.

Andrej Danko pripomenul to, kto riadi agresívnu stránku ZOMRI. Podľa jeho slov má mať prepojenie na stranu SaS. Ale aj to, že Denník N je financovaní tými istými kruhmi, ako je financovaná Čaputová PS a SPOLU.

 

 


Zdroj: cas.sk/clanok/945507/predseda-sns-andrej-danko-ak-neprejdeme-cez-5-skoncim-video/
Foto: napalete.sk

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články