streda, 1 decembra, 2021

Adela Vinczeová rozzúrila „slniečkárov“ do nepríčetnosti! Diváci zostali v šoku!

Posledné články

Adela Vinczeová rozzúrila „slniečkárov“ do nepríčetnosti! Diváci zostali v šoku!

Moderátorka Adela Vinczeová v priamom prenose nahnevala “Slniečkárov”! Po tomto vyjadrení ostali diváci v nemom úžase

Najpopulárnejšia moderátorka sa nikdy nenechá nahnať do kúta a povie veci na rovinu tak, ako si myslí. Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky sa Slovensko zmenilo o 180 stupnou. Je to vďaka aj umelcom či politikom, ktorí Slovákov začali vnímať a triediť ich podľa slušnosti. K tejto téme sa vyjadrila na odovzdávaní cien OTTO Adela Vinczeová, ktorá sa vyjadrila svojsky. To však “Slušných” Naštartovalo a Adela si to poriadne zlizla. Prejavom však chcela prakticky ľudí spojiť a nie ich odpájať. Kritici ju však odsudzujú za to, že od nej čakali jasne odsudzenie spoločenskej a politickej krízy. Adela sa však na túto vec nedala a okomentovala súčasné dianie úplne inak.

Adela Vinczeová rozzúrila „slniečkárov“ do nepríčetnosti! Diváci zostali v šoku!

„Myslím, že čím menej hnevu budeme mať, tým viac budeme mať nadhľadu, skôr uvidíme pravdu a tým skôr to bude lepšie. Kultivujme v sebe ten nehnev a skôr nejaké pochopenie a potom si možno zaslúžime aj lepšie rozdané karty v tejto krajine. Držím nám palce,“
Nehnevať sa neznamená súhlasiť s režimom a zároveň to neznamená ani moju ľahostajnosť. Mám dojem, že platí heslo, kto sa nehnevá, je proti nám,“ vysvetlila svoj postoj Adela s varovaním, že nazlostený človek je manipulovateľnejší.

„Človek by v hneve nemal konať, stráca úsudok a vôbec som nenarážala na pokojných ľudí na námestiach. Nenávisť ku konkrétnym ľuďom je nebezpečná aj pri tom najsprávnejšom názore. Hnev a nenávisť plodia len to isté. Desí ma, že musím tento môj postoj obhajovať,“ dodala s tým, že žiť v hneve je slobodná voľba. „Ako je moja voľba v hneve nežiť. Či už ani túto slobodu nemám?“ vyjadrila sa značne diplomaticky a naopak velmi múdro známa moderatorka.

zdroj: https://www.cas.sk/clanok/671253/moderatorka-adela-vinczeova-po-kritike-jej-slov-v-zivom-vysielani-co-si-myslim-o-protestoch/

foto: https://trochuinak.com/o-nasich-hendikepoch/,  Adela Vincze

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články